Tragiczne skutki wypadku w Brzezinach! Poszkodowany zmarł w szpitalu!

2021-09-24 14:57
Tragiczne skutki wypadku w Brzezinach! Poszkodowany zmarł w szpitalu!
Autor: Straż Pożarna Staszów Tragiczne skutki wypadku w Brzezinach! Poszkodowany zmarł w szpitalu!

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartkowy poranek w gminie Szydłów. Jak ustalili policjanci, na wąskiej drodze zderzyły się osobowy volkswagen prowadzony przez 61-latka oraz bus, w którym jechał 50-letni kierowca i 30-letni pasażer. Do szpitala trafiły wszystkie trzy osoby, niestety rano z lecznicy napłynęły tragiczne wieści: mimo wysiłków lekarzy życia 61-letniego kierowcy volkswagena nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w Brzezinach (gm. Szydłów) w czwartek (23 września) około godziny 10:00. Ranne zostały trzy osoby po zderzeniu dostawczaka i osobowego volkswagena. Pierwsi na miejsce zdarzenia prybyli strażacy, którzy wydobyli zakleszczonego 61-latka z volkswagena. Aby wydostać rannego trzeba było użyć ciężkiego sprzętu hydraulicznego.

Jak poinformowała Joanna Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Staszowie, do szpitala przewieziono troje uczestników wypadku. W najpoważniejszym stanie znajdował się kierowca volkswagena. W piątkowy poranek ze szpitala napłynęły tragiczne informacje w sprawie mężczyzny. Mimo wysiłków lekarzy jego życia nie udało się uratować.

Czarnek: Nawet 30 tys. zakażeń dziennie? Nie będzie nauki zdalnej, jeśli służba zdrowia będzie wydolna