Wakacje 2020 w Świętokrzyskiem? Oto NAJLEPSZE miejsca! [TOP 10]

2020-07-03 13:29 Tomasz Majta

Mimo obostrzeń związanych z koronawirusem sezon wakacyjny trwa. W Świętokrzyskiem nie brakuje wspaniałych miejsc, w których można spędzić niezapomniany wakacyjny czas. Tylko gdzie pojechać? Oczywiście można silić się na subiektywny wybór, ale postanowiliśmy zaufać statystykom. Te miejsca turyści odwiedzali najchętniej w ubiegłym roku, więc inspiracje na wakacje 2020 spokojnie można czerpać z naszej listy! Życzymy udanego wypoczynku!

Ogród Botaniczny w Kielcach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wielu fanów turystyki jest skazanych w tym roku na wakacje w Polsce. Zamiast wybierać znane od lat morze czy zatłoczone Zakopane, warto dać się ponieść urokowi Gór Świętokrzyskich i całego województwa. Gdzie pojechać najlepiej? Trudne pytanie, bowiem w Świętokrzyskiem atrakcji nie brakuje. Aby wybrać obiektywnie najciekawsze miejsca, postanowiliśmy przypomnieć, którą lokację turyści wybierali najchętniej w roku 2019.

Oto świętokrzyski TOP 10!

Mamy też propozycje dla miłośników architektury. W naszym regionie nie brakuje starych klasztorów i opactw, w których można poczuć klimat przeszłości.

Co powiecie na turystykę pieszą? Góry Świętokrzyskie to jeden z najstarszych łańcuchów w Europie! Może i są niskie, ale za to zachwycają niepowtarzalnymi tworami skalnymi jak gołoborza, a za sprawą porastających je drzew, jest tu wprost doskonały klimat. Warto przypomnieć sobie, jak piękna może być przyroda.