Wielka AWANTURA przed punktem szczepień w Kielcach: Padły GROŹBY! Powód zaskakuje

2021-04-12 14:47 tom
Wielka AWANTURA przed punktem szczepień w Kielcach: Padły GROŹBY! Powód zaskakuje
Autor: Pixabay Wielka AWANTURA przed punktem szczepień w Kielcach: Padły GROŹBY! Powód zaskakuje

Do dantejskich scen doszło w poniedziałek, 12 kwietnia, przed budynkiem przychodni Centrum Medyczne Zdrowie przy ulicy Warszawskiej w Kielcach, w którym tego dnia zaplanowano cykl szczepień na koronawirusa. Tymczasem godziny mijały, a kolejne osoby nie mogły doczekać się szczepienia. Atmosfera zrobiła się bardzo nerwowa, w pewnym momencie oczekujące osoby zaczęły sobie nawzajem grozić! - Bo ja pana wezmę za fraki! - Ja też panią wezmę za fraki - przekrzywiały się zdenerwowane osoby. Jak się później okazało długą kolejkę i nerwową atmosferę spowodował... błąd systemu, który sprawił, że na tę samą godzinę termin otrzymały nawet po trzy osoby.

Cykl szczepień, które odbywają się w Centrum Medycznym Zdrowie w Kielcach, został zaburzony w poniedziałek, ku dużemu rozczarowaniu oczekujących osób. W pewnym momencie doszło do awantury, jeden z mężczyzn domagał się wejścia na szczepienie w umówionej godzinie, mimo że przed nim oczekiwały osoby, które miały wyznaczony termin jeszcze wcześniejszy. Padły groźby, a uczestniczące w niesnasce osoby zupełnie zignorowały przepisy dotyczące dystansu społecznego. Doszło do interwencji policji, funkcjonariusze upominali oczekujące osoby, nikomu nie wystawiono mandatu.

CZYTAJ TEŻ: 31-latek chciał PORWAĆ małego CHŁOPCA! Szokujące sceny na osiedlu w Kielcach! [NOWE FAKTY]

Kłopotliwą sytuację przed przychodnią spowodował... zwykły błąd w systemie.

- Pracujemy od godziny 8:00 do 18:00, ale system zapisał wszystkie osoby do godziny 15, przez co na tę samą godzinę zapisano kilka osób - wyjaśnia cytowana przez "Echo Dnia" Karolina Stoga z Centrum Medycznego Zdrowie.

W związku z przedłużającą się kolejką i nerwową atmosferą, dyrekcja placówki medycznej postanowiła uruchomić szczepienia w jeszcze jednym gabinecie, by skrócić kolejkę oczekujących kielczan.

ZOBACZ KONIECZNIE: Ostry seks w bloku w Kielcach. Mieszkańcy nie wytrzymali! Słychać "katowane łóżko i jęczącą panią"

Brutalna interwencja policji w Głogowie. Mundurowi publikują nagranie