Wpadł w furię w autobusie i pobił człowieka. Policja szuka tego "przyjemniaczka"!

2021-10-12 12:56
Wpadł w furię w autobusie i pobił człowieka. Policja szuka tego przyjemniaczka!
Autor: Świętokrzyska Policja Wpadł w furię w autobusie i pobił człowieka. Policja szuka tego "przyjemniaczka"!

Śledczy z Komisariatu Policji II w Kielcach poszukują mężczyzny, który 16 lutego 2019 roku dokonał pobicia 44- latka. W uzgodnieniu z prokuratorem publikujemy wizerunek podejrzewanego, wystarczy jeden rzut oka na charakterystycznie wyglądającą twarz, by zrozumieć, że mężczyzna bynajmniej nie miał przyjaznych zamiarów. Być może któryś z naszych Czytelników rozpoznaje mężczyznę. Jeśli tak - prosimy o jak najszybszy kontakt z policją!

Mimo że do zdarzenia w autobusie doszło przed dwoma laty, policjanci z Kielc wciąż intensywnie szukają mężczyzny, który "wykazał się" niezwykle agresywnym zachowaniem! 44-letni pasażer autobusu został zaatakowany przez młodego człowieka o nieustalonych personaliach, agresor jest normalnej budowy ciała, był ubrany w szarą kurtkę.

- Osoby mogące rozpoznać mężczyznę widocznego na zdjęciu lub mające wiedzę, gdzie może przebywać podejrzewany, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji II w Kielcach osobiście przy ul. Kołłątaja 4, bądź telefonicznie 47 801 3160, 47 801 3180 lub całodobowo pod numerem 112 - apeluje Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!