Zaginęła Klaudia Baran ze Skarżyska! Na młodą mamę czeka 5-letnia córeczka!

2020-09-16 16:59 ToM
Zaginęła Klaudia Baran ze Skażyska! Na młodą mamę czeka 5-letnia córeczka!
Autor: Facebook.com/Zaginieni Cała Polska Zaginęła Klaudia Baran ze Skażyska! Na młodą mamę czeka 5-letnia córeczka!

Zaginęła Klaudia Baran, 23-letnia mieszkanka Skarżyska-Kamiennej, mama 5-letniej dziewczynki. Kobieta wyszła z mieszkania 14 września, miała tylko zrobić zakupy, ale do tej pory nie wróciła do domu. O jej los drży zaniepokojona rodzina, a córeczka bardzo tęskni za mamą. Skarżyszczanka może znajdować się w Krakowie, była widziana na dworcu w Skarżysku, gdy pytała o bilet do stolicy Małopolski.

Zaginiona Klaudia Baran ma około 160 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy sięgające do ramiona oraz ciemne oczy. Jej cechą charakterystyczną są piegi, można ją też poznać po okularach.  Niespodziewane zniknięcie 23-latki nagłośniła grupa poszukiwawcza "Zaginieni - Cała Polska". Rodzina nie ma kontaktu z kobietą od dwóch dni. Klaudia miała iść po zakupy, ale świadkowie donieśli, że zamiast tego skierowała swe kroki w zupełnie innym kierunku.

Być może teraz Klaudia znajduje się poza granicami województwa, młoda kobieta była widziana na dworcu, w kasie pytała o połączenia do Krakowa.

W dniu zaginięcia ubrana była w ciemną kurtko - marynarkę z jasnymi rękawami, ciemne legginsy, czarne wiązane buty sportowe. Na ramieniu miała szarą torebkę. Wszystkie osoby posiadające informacje o Klaudii są proszone o kontakt pod numerem telefonu alarmowego 112 lub Pierwszym Komisariatem Policji Kielcach (nr tel. 47 802 31 10).

Na Klaudię wyczekuje stęskniona 5-letnia córeczka.

Ewa Brodnicka nago gra na pianinie. Wszystkiemu przyglądają się pingwiny.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.