Zderzenie czterech aut na przejeździe kolejowym pod Kielcami! Nie żyje jedna osoba

i

Autor: Ania Gołata zdjęcie ilustracyjne

Koszmar!

Zderzenie czterech aut na przejeździe kolejowym pod Kielcami! Nie żyje jedna osoba

2023-07-06 19:55

Dramatyczne doniesienia z powiatu kieleckiego. W czxwartek, 6 lipca na przejeździe kolejowym w Brzezinach doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. - W wypadku zginęła jedna osoba – przekazał st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy świętokrzyskiej straży pożarnej. Jak doszło do zdarzenia? Szczegóły podajemy poniżej!

Brzeziny: Zderzenie czterech pojazdów na przejeździe kolejowym. Nie żyje jedna osoba

Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym przy ulicy Radkowickiej w Brzezinach w gminie Morawica. Z informacji przekazywanych przez straż pożarną wynika, że czwartek, 6 lipca zderzyły się tam cztery samochody osobowe, którymi podróżowały cztery osoby.

- W stosunku do jednej, nieprzytomnej osoby wykonano dostęp przy pomocy sprzętu hydraulicznego. Niestety jej życia nie udało się uratować, lekarz stwierdził zgon - przekazał PAP st. kpt. Marcin Bajur, rzecznik prasowy świętokrzyskiej straży pożarnej. Pozostałe osoby znajdują się pod opiekę medyków, na miejscu jest śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Udział w akcji ratunkowej bierze osiem zastępów straży pożarnej.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Sonda
Czy wszystkie przejazdy kolejowe powinny być strzeżone?
Niebezpieczny przejazd kolejowy