Autobus z dziećmi uderzył w drzewo! Są ranni. Dramat w Trzebiechowie

2021-11-24 18:35
Autobus z dziećmi uderzył w drzewo! Są ranni. Dramat w Trzebiechowie
Autor: Domin Autobus z dziećmi uderzył w drzewo! Są ranni. Dramat w Trzebiechowie

W miejscowości Trzebiechowo (Zachodniopomorskie) doszło dziś wieczorem (środa, 24 listopada) do wypadku. Autobus przewożący dzieci uderzył w drzewo. Jak informuje zachodniopomorska straż pożarna, dwójka dzieci oraz kierowca trafili do szpitala.

Autobus z dziećmi uderzył w drzewo! Są ranni. Dramat w Trzebiechowie

Do wypadku doszło w środę (24.11.2021) w miejscowości Trzebiechowo w gm. Szczecinek tuż przed godz. 17.00. Autobus uderzył w drzewo. Podróżowało nim w sumie sześć osób w tym dzieci.

Kierowca został ranny, stwierdzono u niego liczne złamania.

- Autobus przewożący dzieci uderzył w drzewo. Wszyscy pasażerowie wydostali się na zewnątrz pojazdu. Kierowca z licznymi połamaniami został opatrzony przez strażaków w oczekiwaniu na Zespół Ratownictwa Medycznego - poinformował nas kpt. Tomasz Kubiak z zachodniopomorskiej straży pożarnej.

Polecamy: Zachodniopomorskie: Koszmarny wypadek w Piaskach. "W samochodzie wybuchła poduszka"

Do wypadku zadysponowano cztery jednostki. Jak wynika z informacji przekazanych przez strażaków, wszystkie zostały poszkodowane, w tym czwórka dzieci. Wypadek  wyglądał bardzo groźnie, przewiezienia do szpitala wymagały trzy osoby.

- Do szpitala odwieziono jedną osobę dorosłą oraz dwójkę dzieci. Reszta została przekazana pod opiekę rodziców - relacjonuje kpt. Tomasz Kubiak.

Zobacz też: 30-latek skoczył z dachu. Strażacy nie zdołali mu pomóc. Dlaczego doszło do tragedii? [WIDEO]

Poniżej galeria zdjęć z wypadku: Autobus z dziećmi uderzył w drzewo! Są ranni. Dramat w Trzebiechowie [GALERIA]

Rozbój we Wrocławiu. Policjanci poszukują mężczyzny na rowerze
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE