Biegunka dziesiątkuje raperów! Odwołują koncerty! Niepokojące dolegliwości po festiwalu w Kołobrzegu

i

Autor: derneuemann / CC0 / pixabay.com Biegunka dziesiątkuje raperów! Odwołują koncerty! Niepokojące dolegliwości po festiwalu w Kołobrzegu

Co tam się wydarzyło?

Biegunka dziesiątkuje raperów! Odwołują koncerty! Niepokojące dolegliwości po festiwalu w Kołobrzegu

2022-08-05 12:09

Wykonawcy występujący na Sun Festival 2022 w Kołobrzegu na długo zapamiętają to wydarzenie, nie tylko ze względu na świetną atmosferę i publiczność, która bawiła się przy ich utworach, ale również z powodu... biegunki. W sieci pojawiły się niepokojące doniesienia o nieprzyjemnych dolegliwościach, które spotkały raperów po zakończeniu kołobrzeskiego festiwalu.

Informacja o problemach zdrowotnych raperów pojawiła się w mediach społecznościowych krótko po zakończeniu festiwalu. Wszyscy skarżą się na podobne dolegliwości, czyli biegunkę. Niestety z tego powodu artyści musieli również odwołać zbliżające się koncerty.

"Przykro mi, ale rozłożyła mnie choroba i nie jestem w stanie zobaczyć się z wami w Toruniu i Krakowie"

- poinformował w mediach społecznościowych raper Szpaku.

Czytaj też: Arek Kocik w szpitalu. Co dolega bohaterowi "Królowych życia"? "Nie będę udawał"

Z podobnym problemem zmaga się również Sobel.

"Kochani! Stasznie przykro mi to pisać, ale od 2 dni nie mogę zbić gorączki i coś, co początkowo wydawało się niegroźne, okazało się poważniejsze oraz zaraźliwe. Aktualnie połowa zespołu zmaga się z zatruciem"

- czytamy na profilu artysty. Sobel musiał z tego powodu odwołać koncert w Szczecinie. Pod znakiem zapytania stoją również występy w Bydgoszczy.

Te niepokojące doniesienia potwierdza również raper Deemz:

"Jeśli chodzi o nasz zespół to 4 osoby są w nieciekawej sytuacji i walcza o najszybszy powrót do zdrowia i koncertowania"

- czytamy w mediach społecznościowych.

Nie wiadomo, co jest przyczyną choroby, która dosłownie zdziesiątkowała raperów, jednak podejrzenie pada na jedną z restauracji, w której się posilali podczas pobytu na festiwalu.

"Uważajcie na jakość jedzenia, zwłaszcza w upały. Be safe"

- podsumowuje Deemz.

Czytaj też: Gdzie drag queen ukrywa "klejnoty"? Charlotte Drag Queer zdradza tajemnice!

Sonda
Czy cierpiałeś kiedyś na poważne zatrucie pokarmowe?
Zatrucie czy rotawirusy