Czaplinek. Akcja jak w komedii. Miał pecha, bo jego portfel się odnalazł. Próbował nawet uciekać!

2021-04-23 14:21
Czaplinek. Akcja jak w komedii. Miał pecha, bo jego portfel się odnalazł. Próbował nawet uciekać!
Autor: e-gabi / pixabay Czaplinek. Akcja jak w komedii. Miał pecha, bo jego portfel się odnalazł. Próbował nawet uciekać!

Policjanci z Komisariatu Policji w Czaplinku (zachodniopomorskie) zatrzymali mężczyznę, który po zrobieniu zakupów w jednym z czaplineckich marketów zostawił przy kasie portfel z amfetaminą.

Do zdarzenia doszło około godziny 19:00 w jednym z marketów na terenie Czaplinka. Kierownik sklepu wezwała patrol policji po tym, jak przy jednej z kas mężczyzna po zrobieniu zakupów zostawił swój portfel. W wyniku sprawdzenia okazało się, że w portfelu oprócz pieniędzy w kwocie 600 zł ujawniono sześć woreczków z amfetaminą.

Mężczyzna wrócił do sklepu po swoją zgubę, jednakże na widok policyjnego radiowozu uciekł. Funkcjonariuszom zajęło kilka minut ustalenie do kogo należy portfel. 29 – letni mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

25 lat więzienia za zabójstwo Gracjana
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE