Gastronomia mówi: dość! Bałtyckie Veto w Koszalinie. Protest połączony ze spektaklem!

2021-01-27 19:32 Bogdan Stech
Gastronomia mówi: dość! Bałtyckie Veto w Koszalinie. Protest połączony ze spektaklem!
Autor: Alexandra_Koch / pixabay Gastronomia mówi: dość! Bałtyckie Veto w Koszalinie. Protest połączony ze spektaklem!

Przedsiębiorcy mówią „dość” i chcą otwierać swoją działalność. W Koszalinie od 1 lutego otwarcie dla klientów zapowiedziało już przynajmniej pięć lokali gastronomicznych, a z dnia na dzień decydują się na taki krok kolejni. Rozżaleni brakiem konkretnych decyzji rządu i dramatyczną sytuacją finansową zawiązali inicjatywę społeczną Bałtyckie Veto.

Grupa organizuje spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców. Odbędzie się ono w najbliższą sobotę o godz. 12.00 na Rynku Staromiejskim w Koszalinie. 

W tym samym czasie na rynku odbywać będzie się wydarzenie pod nazwą Bałtyckie VETO x Stop Lockdown 4.0. "Serdecznie zapraszamy Państwa na spektakl pod tytułem „Bałtyckie VETO x Stop Lockdown 4.0”, który odbędzie się 30 stycznia 2021 na placu przed Ratuszem Miejskim w Koszalinie. Od października zebrało się parę spraw, które trzeba omówić. Pan Jedliński odpowiedział na petycję „Koszalin wolny od absurdów pod pretekstem covid”. Zapoznamy was z jej treścią. Zastanowimy się co dalej z nielegalnie zamkniętymi branżami, ciągle utrudnionym dostępem do urzędów i przychodni, przedłużającą się nieefektywną zdalną nauką, która niszczy psychicznie i fizycznie nasze dzieci. Będzie trochę statystyk oraz informacje o szczepionkach prosto od producentów. Nie może Cię zabraknąć na widowni. Pamiętaj, że „wszystko odbędzie się w totalnym reżimie sanitarnym” 😅„Satysfakcja gwarantowana albo zwrot gotówki.” - piszą na swojej facebookowej stronie organizatorzy z Bałtyckie VETO.

Bunt restauratorów w Tarnowie. Właściciele otwierają lokale
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE