Koszalin: Jaka pogoda na święta 2019, czy będzie śnieg? Wiemy, jakie są prognozy!

2019-12-05 11:25 bs
Jaka będzie pogoda w Wigilię 2019 w Koszalinie?
Autor: pixabay Jaka będzie pogoda w Wigilię 2019 w Koszalinie?

Boże Narodzenie zawsze kojarzy się nam ze śniegiem. Niestety, coraz rzadziej są to prawdziwie białe święta. Jak będzie w tym roku? Czy po wyjątkowo upalnym lecie czeka nas mroźny koniec roku. Sprawdźcie jakie są pierwsze prognozy pogody na święta 2019 w Koszalinie.

Przed nami ostatnie dni przedświątecznej krzątaniny i przez wielu wyczekane dni – święta Bożego Narodzenia! Wielu z nas zapewne już teraz szuka prezentów oraz zastanawia się, jaka będzie wówczas pogoda. Postanowiliśmy sprawdzić prognozę długoterminową na Boże Narodzenie 2019.

Przeczytajcie jaka pogoda będzie nam towarzyszyć. Czy możemy liczyć na białe święta?

Jaka będzie pogoda w Wigilię 2019 w Koszalinie

Serwis accuweather.com prognozuje, że tego dnia czeka nas zachmurzenie duże i temperatura w okolicach 6 stopni Celsjusza. 

Na śnieg nie ma więc co liczyć. Tym bardziej, że noc ma być również na plusie, a dodatkowo zapowiadane są opady deszczu. 

Pogoda w Koszalinie 25 grudnia

W pierwszy dzień świąt termometry mają wskazywać 5 stopni na plusie. Pojawi się przelotny deszcz. W nocy ma być zimniej.

Temperatura ma spaść do -1 stopnia i padać może deszcz ze śniegiem. 

Pogoda w Koszalinie 25 grudnia

Drugi dzień świąt to przelotny deszcz ze śniegiem i temperatura w okolicach 6 stopni. Słońce na bezchmurnym niebie zobaczyć mamy dopiero 27 grudnia. 

Z kolei serwis pogodowy weather.com przewiduje, że w Wigilię i święta 2019 w Koszalinie temperatura w dzień wynosić będzie  około 2 stopni na plusie w dzień i -2 stopnie Celsjusza w nocy. 

O ewentualnych opadach serwis milczy.