Parodia zamiast włamania. Chcieli okraść mlekomat, ale im nie wyszło

2019-10-22 9:02
mlekomat włamanie
Autor: KMP Słupsk Poszukiwani w związku z włamanie m do mlekomatu

Niestety, wyobraźnia osób łamiących prawo zaskakuje czasem doświadczonych policjantów. Tym razem celem rabusiów miał paść znajdujący się w Słupsku mlekomat. Włamywacze nie poradzili sobie jednak z zabezpieczeniami w maszynie.

Policjanci z Komisariatu II prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem do mlekomatu, który znajduje się przy Hali Targowej Pod Wieżą w Słupsku przy ul. Banacha 6.

Do zdarzenia doszło 23 września 2019 roku, a funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą zabezpieczyli wizerunek osób, które mogą mieć związek z tym przestępstwem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn znajdujących się na zdjęciach, lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji II w Słupsku.

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego 59 848 06 45 lub 112 bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki policji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE