Naga kobieta wypadła z okna budynku w Koszalinie! Dramatyczna akcja. Jej stan jest ciężki

2021-05-09 18:15 Rafał Strzelec
Koszalin. Naga kobieta wypadła z okna
Autor: pixabay.com Koszalin. Naga kobieta wypadła z okna

Dramatyczna akcja w Koszalinie. Naga kobieta wypadła z okna na pierwszym piętrze budynku przy ul. Bogusława II w centrum miasta. Do zdarzenia doszło w sobotę 8 maja koło południa. Na miejsce wezwano służby - straż pożarną, policję, pogotowie. 40-latce udzielono pomocy i przewieziono do szpitala. Jej stan jest ciężki. Dlaczego w Koszalinie wypadła z okna naga kobieta? Szczegóły tej sprawy ustalają policjanci.

Koszalin. Naga kobieta wypadła z okna budynku

Groza w Koszalinie. Naga 40-latka wypadła z okna budynku znajdującego się na pierwszym piętrze przy ul. Bogusława II w centrum miasta. Jak podaje lokalny serwis koszalin.info do zdarzenia doszło 8-go maja 2021 roku około godziny 12:30. Kobietę znaleźli na chodniku przechodnie. Na miejsce zdarzenia skierowano służby - policję, straż pożarną, pogotowie. Jak wiadomo, 40-latka miała jedynie zasłoniętą twarz. Jej stan jest ciężki. W momencie zdarzenia była nieprzytomna, ale służbom udało się jej przywrócić funkcje życiowe. Z poważnymi obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Dlaczego naga kobieta wypadła z okna budynku w Koszalinie? Policja wyjaśnia sprawę.

14-latka wypadła z drugiego piętra na Gocławiu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE