Nie tylko Mielno! Tutaj też uprawiali seks w miejscu publicznym [ZDJĘCIA]

2021-07-24 8:00
Seks na plaży w Mielnie. W tych miejscach publicznych również uprawiano stosunek!
Autor: archiwym se.pl Seks na plaży w Mielnie. W tych miejscach publicznych również uprawiano stosunek!

Nagranie seksu na plaży w Mielnie w ostatnim czasie wstrząsnęło wieloma naszymi czytelnikami. Zdania na temat zachowania pary były podzielone. Jedni zauważali, że każde miejsce jest dobre na miłosne uniesienia. Drudzy zaś stwierdzali, że tego typu praktyki w miejscu publicznym to upadek obyczajów! Bohaterowie z Mielna nie są jednak sami. Nie tylko tam dochodziło bowiem do takich sytuacji. Zobaczcie naszą galerię.

Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów

Seks na plaży w Mielnie wywołał lawinę komentarzy. Nagranie widziało już mnóstwo osób. Miłosne uniesienia pewnej pary na rozgrzanym słońcem piachu obserwował tłum gapiów. Jeden z nich postanowił interweniować! Podszedł do pary i klapkiem w ręce usiłował przerwać stosunek na plaży. Mężczyzna, który znajdował się na kobiecie, oberwał aż trzy razy! W końcu zdenerwowany turysta osiągnął swój cel. Partner kobiety oddalił się z miejsca idąc w nieznanym kierunku bez spodni. Jak się potem okazało został ukarany przez policję. Choć od wydarzenia minęło już kilka dni, wielu internautów nie dowierza, że coś takiego mogło się dziać w miejscu publicznym. Jednak historia zna kilka takich przypadków, gdy dwoje kochanków zrealizowało swoje fantazje, nie bacząc na lokalizację. W poniższej galerii możecie zobaczyć, w jakich jeszcze miejscach w Polsce pary uprawiały miłość na oczach innych. Warto przypomnieć, że takie zachowania są karalne. Zgodnie z art. 140: Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE