Mielno: Zakończył ich seks klapkiem. Kim jest bohater z plaży?

2021-07-19 12:13
Seks na plaży w Mielnie. Kim jest mężczyzna z klapkiem?
Autor: Facebook.com/screen Seks na plaży w Mielnie. Kim jest mężczyzna z klapkiem?

Seks na plaży w Mielnie. Gorące nagranie wyciekło do sieci. Pewna para oddała się miłosnym uniesieniom podczas zachodu słońca nad Bałtykiem. Problem jednak w tym, że robili to na oczach plażowiczów. Jeden z nich postanowił przerwać upojne chwile. Podszedł do mężczyzny, który leżał na swojej partnerce, a potem uderzył go trzy razy klapkiem! Jego interwencja okazała się skuteczna. Udało mu się odgonić mężczyznę. Kim jest człowiek, który z pomocą klapka przerwał stosunek na plaży w Mielnie? Okazuje się, że mogą mu grozić konsekwencje!

Seks na plaży w Mielnie. Zobacz nagranie

Do zdarzenia doszło wieczorem na plaży w Mielnie kilka dni temu. Na lokalnym Spotted na Facebooku jeden z internautów wyraził oburzenie zachowaniem kochającej się pary. - Nie pozdrawiam faceta ze zdjęcia, który uprawiał seks w miejscu publicznym na plaży, przy ludziach, przy dzieciach! Ci co widzieli, wiedzą o co chodzi. Gościu ledwo co szedł, wraz ze swoją panienką na pewno zażywali substancje o których nie trzeba pisać - czytamy w poście na Spotted: Mielno. Rzeczywiście, w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać dwoje ludzi uprawiających miłość na oczach wielu plażowiczów. Film zaczyna się w momencie, gdy do pary podchodzi dwóch mężczyzn w czarnych koszulkach. Próbują przerwać miłosne igraszki, ale odchodzą zniesmaczeni. Dopiero potem jeden z plażowiczów próbuje siłą wygonić parę z plaży. Robi to za pomocą klapka, którym zdzielił trzykrotnie mężczyznę leżącego na kobiecie. Tym scenom przyglądał się tłum gapiów. Poniżej nagranie z całego zajścia.

Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów

Seks na plaży w Mielnie. Kto przerwał stosunek klapkiem? Mogą być konsekwencje

Wiele osób docenia postawę mężczyzny, który za pomocą klapka przerwał orgię na piachu. Uważają, że zachował się należycie i uważają, że już wcześniej ktoś z tłumu gapiów powinien interweniować. Nie wiadomo, kim jest bohater, który zamiast peleryny niósł klapka w ręce i zadał nim trzy ciosy kopulującemu mężczyźnie. Policja ustaliła na razie tożsamość biorącego udział w stosunku plażowicza. Namiętny kochanek dostał mandat i trafił na izbę wytrzeźwień. Trwają poszukiwania kobiety. Trzeci z bohaterów, wspomniany plażowicz z klapkiem... również może ponieść konsekwencje. - Jeśli mężczyzna w niebieskiej koszulce uznałby, że w wyniku działania tegoż mężczyzny został pokrzywdzony, ma prawo złożyć zawiadomienie - informuje kom. Monika Kosiec z KMP w Koszalinie. Na razie jednak takie zgłoszenie nie wpłynęło.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE