Poszedł do galerii handlowej, zgarnął wielką kasę. Farciarz z Koszalina nieźle się ustawił

i

Autor: Vlad Chețan / CC0 / pexels.com, gk Poszedł do galerii handlowej, zgarnął wielką kasę. Farciarz z Koszalina nieźle się ustawił

To dopiero szczęście!

Poszedł do galerii handlowej, zgarnął wielką kasę. Farciarz z Koszalina nieźle się ustawił

2023-03-16 22:30

Odwiedzając galerię handlową, zazwyczaj musimy liczyć się z mniejszymi lub większymi wydatkami. W tym przypadku było zupełnie na odwrót. Mieszkaniec Koszalina po odwiedzeniu galerii Emka wzbogacił się o całkiem poważną kwotę. Teraz z pewnością będzie mógł tam wrócić, by zaszaleć na zakupach! Jak to mu się udało?

Recepta na sukces okazała się bardzo prosta. Mieszkaniec Koszalina postanowił zaufać swojemu szczęściu i w punkcie Lotto w galerii handlowej Emka przy ul. Jana Pawła II wypełnił kupon w grze "Ekstra Pensja" z dodatkową opcją gry o "Ekstra Premię". Okazało się, że była to dobra decyzja. Podczas losowania w środę, 15 marca, okazało się, że koszalinianin zgarnął 100 tysięcy złotych w "Ekstra Premii"! Taki zastrzyk gotówki pozwoli z pewnością na zakupowe szaleństwo, a także wiele innych przyjemności.

Jak grać w Ekstra Pensję i Ekstra Premię?

Pojedynczy zakład kosztuje 5 zł. Grasz o 5000 zł miesięcznie przez 20 lat. Dopłacając złotówkę do zakładu, grasz w Ekstra Premii o 100 000 zł wypłacane od razu.

Wygrywasz już przy trafieniu 2 z 35 liczb, a trafiając 5 z 35 i 1 z 4 wygrywasz główną wygraną - Ekstra Pensję w wysokości 5000 złotych miesięcznie przez 20 lat, a w Ekstra Premii 100 000 zł wypłacane od razu.

Losowania Ekstra Pensji i Ekstra Premii odbywają się codziennie o godzinie 22:00 i są transmitowane na żywo w Studiu LOTTO na antenie TVP Info i na stronie www.lotto.pl.

Sonda
Grasz w Lotto?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"