Przegląda internet, patrzy, a jej auto zakopane na plaży w Kołobrzegu. 200 km od domu. "Miało stać w warsztacie"

2021-04-09 11:50 Bogdan Stech
Przegląda internet, patrzy, a jej auto zakopane na plaży w Kołobrzegu. 200 km od domu. Miało stać w warsztacie
Autor: Artur Sempruch www.miastokolobrzeg.pl / kujawsko-pomorska.policja.gov.pl Przegląda internet, patrzy, a jej auto zakopane na plaży w Kołobrzegu. 200 km od domu. "Miało stać w warsztacie"

Ta historia jest wręcz niewiarygodna. Mechanik, wziął auto klienta i wybrał się na wycieczkę. Miał jednak podwójnego pecha. Mieszkaniec Nakła (kujawsko-pomorskie) miał naprawić przekazanego mu volkswagena. Zamiast tego razem ze znajomymi ruszył w trasę nad morze. Tam wjechał autem na plażę w Kołobrzegu (zachodniopomorskie) i się zakopał. Ta nietypowa wycieczka skończy się dla 25-latka wizytą w sądzie.

Zgłoszenie o tym, że osoba, której powierzono auto do naprawy, użytkowała je bez zgody właścicielki, nakielska policja otrzymała w poniedziałek (5.04.21) wieczorem. Z informacji przekazanej przez pokrzywdzoną wynikało, że tego samego dnia rano przekazała auto do naprawy, a w godzinach wieczornych, na jednym z portali internetowych, przeczytała artykuł, który opisywał sytuację z Kołobrzegu, gdzie pojazd osobowy zakopał się na plaży.

Kobieta rozpoznała, że auto z artykułu to jej samochód i zgłosiła sprawę.

Faktycznie po ustaleniach z kołobrzeską policją nakielscy mundurowi potwierdzili, że volkswagen opisany w artykule to pojazd zgłaszającej.

Kolejnego dnia mundurowi złożyli wizytę ustalonemu 25-latkowi. Nakielanin został przesłuchany i złożył zeznania tłumacząc, że faktycznie pojechał autem w trasę, bo chciał je sprawdzić po dokonanej naprawie. Odzyskany przez policjantów volkswagen został zwrócony właścicielce, a zachowanie 25-latka oceni sąd, do którego mundurowi skierują wniosek o ukaranie go za samowolne używanie cudzej rzeczy ruchomej.

Seks na plaży w Gdyni
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE