Rymań. 37-latka za kierownicą zdemolowała stację benzynową. Padły strzały! Jest przerażające nagranie [WIDEO]

2021-02-28 9:35
Wjechała w stację benzynową
Autor: @OficjalnyStojaStargard/FACEBOOK Wjechała w stację benzynową

Sceny mrożące krew w żyłach rozegrały się na jednej ze stacji benzynowych w Rymaniu w województwie zachodniopomorskim. 37-latka kompletnie zdemolowała sklep wjeżdżając w niego z ogromnym impetem. Policjanci, by powstrzymać to szaleństwo musieli użyć broni. Na ten moment pewnym jest, że kierująca była trzeźwa, ale jej irracjonalne zachowanie mogło być spowodowane narkotykami, dlatego zdecydowano się pobrać od 37-latki krew na obecność niedozwolonych substancji. Kobieta została tez zatrzymana i noc spędziła w policyjnym areszcie. Najprawdopodobniej dziś zostanie przesłuchana.

Do zdarzenia w Rymaniu doszło w nocy z soboty na niedzielę (27 na 28 lutego), około północy. Kobieta kompletnie staranowała samochodem witrynę i drzwi do stacji paliw. Cała sytuacja miała bardzo dramatyczny i dynamiczny przebieg.

Na krótkim wideo można zobaczyć, jak kobieta najpierw wycofuje auto spod drzwi stacji i słychać krzyki „zostaw ten samochód”. Potem srebrny pojazd nabiera rozpędu, a mężczyzna krzyczy „strzelaj w opony”. Auto z ogromnym impetem wjeżdża do sklepu stacji kompetentnie demolując drzwi i całą szklaną witrynę.

CZYTAJ: Sławno: Staruszek zatrzymany z narkotykami i tytoniem wartym fortunę [WIDEO, ZDJĘCIA]

Na filmiku widać, jak rozgorączkowany mężczyzna cały czas krzyczy do obecnych na miejscu policjantów „strzelaj w opony”, ”strzelaj w opony!”. Kierująca wyjechała ze stacji, wówczas padły strzały, wszystko działo się przy paliwowych dystrybutorach! 37-latka odjechała ze stacji, została przez policjantów zatrzymana już poza nią. W tej chwili policjanci wyjaśniają przyczyny całego zajścia.

PRZECZYTAJ: Koszalin. Awantura w autobusie komunikacji miejskiej! Dwie osoby trafiły do szpitala!

- 37 latka jest zatrzymana, trwają czynności prowadzące do wyjaśnienia całej sytuacji. W tej chwili pewnym jest, że kobieta była trzeźwa, ale została od niej pobrana krew do badań na obecność narkotyków. Na ten moment mogą powiedzieć jedynie tyle – poinformowała se.pl sierżant Karolina Seemann, oficer prasowy KPP w Kołobrzegu.

POLECAMY: Kołobrzeg. Tajemnicze zaginięcie Holendra. Mężczyzna poszukiwany przez drona

Seemann przyznała, że obecność policji na stacji w Rymaniu nie była przypadkowa. Patrol został wezwany na kilka chwil przed zdemolowaniem sklepu, o tym kto i dlaczego zadzwonił po mundurowych też będzie wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Szczęśliwie mimo dramatu, jaki rozegrał się na stacji paliw nikt nie został poszkodowany.

Kobieta zdemolowała w środku nocy stację benzynową w Rymaniu. Padły strzały
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE