Iwona K.

i

Autor: Domin Krwawy tulipan zabił naszą Iwonkę

Seryjny morderca kobiet z Kołobrzegu. Ustalamy przebieg okrutnych zbrodni

2019-11-13 20:29

Kołobrzeg jest w szoku po tym jak na światło dzienne wychodzą kolejne fakty dotyczące morderstw kobiet. Najbardziej przerażające jest to, że mężczyzna, który jest podejrzewany o okrutne zbrodnie długo bezkarnie chodził po ulicach kurortu. A jego krwawy proceder trwał minimum od trzech lat!

O zbrodnie podejrzewany jest Mariusz G. Ten 43-letni mężczyzna miał rozkochiwać w sobie kobiety, zabijać je i przejmować ich majątek. Póki co przebywa on w areszcie. 

Śledczy natomiast cały czas badają szczegółowo sprawę. Jak na razie odnaleziono ciała trzech kobiet, które uznawane były za zaginione. Wszystkie zostały zamordowane. Wkrótce zostanie przeprowadzona ich sekcja zwłok. Ustalane są wszystkie okoliczności morderstw i ich przebieg.

Już teraz wiadomo, że pierwszą ofiarą Mariusza G. miała być mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego.

Iwona K. przyjechała do Kołobrzegu na przełomie 2015 i 2016 roku. Posiadała tam mieszkanie i była wówczas sąsiadką Mariusza G. Zaginęła wiosną 2016 roku.

Miała 31-lat. Jej ciało ukryte było w Lesie Charzyńskim koło Kołobrzegu.

Do drugiego morderstwa miało dojść w październiku 2018 roku. Zaginęła wówczas w niewyjaśnionych okolicznościach kolejna znajoma Mariusza G. - 37-letnia Aneta D. Była ona mieszkanką Kołobrzegu.

Jej ciało policja także odnalazła w w Lesie Charzyńskim.

Ostatnia ofiara została zamordowana w tym roku, w czerwcu. To również mieszkanka Kołobrzegu, 54-letnia Bogusława R. Jej ciało znaleziono jako pierwsze - w okolicach żwirowni w miejscowości Obroty. 

Sam Mariusz G. od lipca, kiedy to zatrzymano go w sprawie zniknięcia ostatniej ofiary, przebywa w areszcie. Został zatrzymany trzy dni przed ślubem.