Sylwester miejski w Koszalinie 2019/2020. Sprawdź, kto wystąpi na Rynku Staromiejskim

2019-12-29 14:12 bs
Sylwester Miejski 2019/2020 odbędzie się na Rynku Staromiejskim
Autor: pixabay Sylwester Miejski 2019/2020 odbędzie się na Rynku Staromiejskim

Urząd Miasta w Koszalinie zaprasza wszystkich mieszkańców na wspólne powitanie nowego roku. Sylwester Miejski 2019/2020 odbędzie się na Rynku Staromiejskim (na placu przed Ratuszem) w Koszalinie. Sprawdziliśmy też, jak będą wyglądać imprezy miejskie w Kołobrzegu, Drawsku Pomorskim i Połczynie-Zdroju.

Gwiazdą tego wyjątkowego wieczoru w Koszalinie będzie Natalia Nykiel, która na scenie pojawi się o godzinie 23:30.

Tuż przed północą życzenia wszystkim mieszkańcom i gościom złoży Prezydent Miasta Piotr Jedliński, a następnie rozpocznie się pokaz sztucznych ogni.

Natalia Nykiel mocnym krokiem weszła na muzyczny rynek. Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 roku zrewolucjonizował polską scenę elektroniczną i popową.

Albumem stworzonym we współpracy z takimi artystami jak Katarzyna Nosowska, Bunio z Dick4Dick, Paulina Przybysz, Karolina Kozak, Budyń z zespołu Pogodno i producent płyty Fox, Natalia zapełniła trwającą od wielu lat na rodzimym rynku muzycznym lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu.

Ostatnim singlem artystki jest utwór „Łuny”. Teledysk do piosenki otrzymał główną nagrodę na Queen Palm International Film Festival w Palm Springs oraz był nominowany do Fryderyka 2018 w kategorii „Najlepszy teledysk”.

W Kołobrzegu sylwester miejski 2019/2020 odbędzie się na molo. 

Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska zaprasza mieszkańców oraz turystów na imprezę sylwestrową pod nazwą "Przywitaj z nami Nowy Rok na Molo".

W programie: karaoke, konkursy rodzinne, EKO fajerwerki, zabawa z DJ-em. Początek o godz. 20. 

Bardzo ciekawie zapowiada się sylwester miejski 2019/2020 w Drawsku Pomorskim. 

Drugi rok z rzędu miasto rezygnuje z fajerwerków podczas noworocznej zabawy miejskiej. Apeluje też o nieprzynoszenie ich na imprezę. - To nasz wspólny krok w kierunku aby ulżyć zwierzętom, dla których powitanie roku często jest bardzo traumatyczne. Chcemy również zadbać o jak największy poziom bezpieczeństwa uczestników zabawy - tłumaczą urzednicy.

Impreza zacznie się o 22. i potrwa do 2. w nocy. Na scenie w amfiteatrze w Parku Chopina wystąpią: zespół BELFAST, który zagra covery BoneyM oraz Bartek i Gosia Michalczyk, których nie tak dawno mogliśmy zobaczyć w programie Szansa Na Sukces. Kulminacją wydarzeń będzie wielki pokaz laserów.

Na wszystkich będą czekały gorące posiłki, bigos, kiełbaski i frytki.

Podobnie wyglądać będzie sylwester miejski 2019/2020 w Połczynie-Zdroju.

Tam także niebo rozświetlą lasery, a organizatorzy apelują o nieprzynoszenie fajerwerków. 

Impreza rozpocznie się o godzinie 22 na placu Wolności.