Szczecinek. Kompletnie pijany wjechał w radiowóz! Trzy osoby ranne

2020-11-25 8:28 Bogdan Stech
 Szczecinek. Kompletnie pijany wjechał w radiowóz! Trzy osoby ranne
Autor: materiały prasowe Szczecinek. Kompletnie pijany wjechał w radiowóz! Trzy osoby ranne

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj (25 listopada) w nocy w powiecie szczecineckim. Choć zaczęło się od niewinnej kontroli, skończyło się na katastrofie. Rozbite zostały trzy pojazdy w tym radiowóz. Sprawca był kompletnie pijany.

Do zdarzenia doszło dziś po północy (25.11) na terenie miejscowości Wilcze Laski w powiecie szczecineckim. Policjanci zatrzymali do kontroli osobowe bmw. Jak się okazał jechał nim pijany mężczyzna. Kiedy policjanci prowadzili swoje czynności uderzył w nich inny kierowca. Rozpędzone auto z uderzyło z takim impetem w radiowóz, że jego przednia część została kompletnie rozbita.

PRZECZYTAJ TAKŻE >>> Kołobrzeg. Koń - uciekinier wybrał się na spacer nad Bałtykiem. Straż Miejska kazała mu zejść z plaży

To nie wszystko! Siła zderzenia była tak wielka, że uderzone bmw wyleciało z drogi dachowało! Ranne w tym wypadku zostały trzy osoby. Kierowca i pasażer bmw oraz kierowca auta, które rozbiło radiowóz i bmw. Jak się okazało kiego kierowca był kompletnie pijany. Żaden z policjantów nie ucierpiał w tym zdarzeniu. 

Legalna marihuana? Co na to Kaczyński? "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 161