Tragedia w koszalińskim escape roomie: Pełnomocnik rodziców tragicznie zmarłych dziewczynek apeluje o pomoc

2019-10-10 14:35 Domin / gk
Escape room w Koszalinie
Autor: Domin

Chociaż od tragedii w koszalińskim escape roomie minęło już wiele miesięcy, sprawa wciąż nie została wyjaśniona. Przypomnijmy, 4 stycznia 2019 w pożarze, do którego doszło przy ul. Piłsudskiego, zginęło 5 nastolatek.

Prokuratura wciąż gromadzi materiał dowodowy, jednak każda informacja może okazać się bardzo istotna. W imieniu rodziców dziewczynek wystąpił jeden z ich pełnomocników, adwokat Krzysztof Kaszubski, który wydał oświadczenie i zaapelował do wszystkich świadków zdarzenia o udostępnienie zdjęć i nagrań z tego dnia - od momentu wybuchu pożaru do zakończenia akcji ratunkowej.

- Śledztwo jest w toku - mówi mec. Kaszubski. - Prokuratura gromadziła i gromadzi materiał dowodowy. Pokazuje on jednak jak istotne są w tej sprawie detale. Każda, nawet najmniejsza informacja, może okazać się bardzo pomocna w ustaleniu przebiegu wydarzeń.

Osoby, które dysponują nagraniami lub zdjęciami, które mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności tragedii, proszone są o przesyłanie ich na adres rodzice.dziewczynek@gmail.com lub o kontakt z prokuraturą.