pobicie

i

Autor: SHUTTERSTOCK pobicie

ŚMIERTELNE I BRUTALNE POBICIE

Weszli do mieszkania, skopali 60-latka i uciekli. Starszy mężczyzna zmarł kilka tygodni później. Złapano podejrzanych

2023-03-10 15:30

Sąd aresztował na 3 miesiące zatrzymanego 22-letniego i 25-letniego mieszkańca Szczecinka. Chłopaki brutalnie pobili 60-letniego mężczyznę. Ten, w stanie ciężkim, trafił do szpitala, gdzie kilka tygodni później zmarł. Sytuacja miała miejsce 18 grudnia ubiegłego roku. Zatrzymanym grozi nawet 10 lat więzienia!

Szczecinek. Areszt dla zatrzymanych. Pobili ze skutkiem śmiertelnym

Do zdarzenia doszło 18 grudnia 2022 roku. Tego dnia do policjantów ze Szczecinka dotarła informacja o pobitym. Pod wskazany adres udali się policjanci.

Na miejscu mundurowi ustalili okoliczności, z których wynikało, że podczas libacji alkoholowej do mieszkania weszło dwóch mężczyzn. Chłopaki pobili 60-letniego mężczyznę. Sprawcy bili i kopali poszkodowanego po całym ciele, po czym uciekli. W stanie ciężkim, zagrażającym życiu, 60-latek został przewieziony do szpitala, w którym po kilku tygodniach zmarł.

Policjanci pracujący nad sprawą docierali do kolejnych świadków i analizowali materiał dowodowy. Dopiero na początku marca kryminalni ustalili tożsamość dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za to brutalne pobicie. 25-latek i 22-latek zostali zatrzymani 7 marca.

Usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy – przekazała st. asp. Anna Matys z policji w Szczecinku.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany