WOŚP 2012 w Koszalinie. Czy w tym roku będzie kwesta na ulicach? Jest decyzja

2020-11-29 20:56
WOŚP 2012 w Koszalinie. Czy w tym roku będzie kwesta na ulicach? Jest decyzja
Autor: WOŚP WOŚP 2012 w Koszalinie. Czy w tym roku będzie kwesta na ulicach? Jest decyzja

W Koszalinie trwają przygotowania do 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab Miejski w Koszalinie już pracuje. Zgłosiło się ponad 100 wolontariuszy, a rejestracja wciąż jest w toku.

Czy 10 stycznia spotkamy na ulicach kwestujących z kolorowymi puszkami i czy warunki na to pozwolą? 'Tak' - odpowiada radiu Eska Krzysztof Plewa z koszalińskiego sztabu WOŚP.

- Dbamy przede wszystkim o swoje bezpieczeństwo. Wolontariusze też będą wyposażeni we wszystko co jest niezbędne do tego, żeby być bezpiecznym. Każdy będzie miał swoje wolantaryje urządzenie do dezynfekcji. Będą terminale, będą puszki i będzie uśmiech na twarzach. Ważne, żeby być razem w tym dniu - powiedział radiu ESKA Krzysztof Plewa z koszalińskiego sztabu WOŚP

Z racji obostrzeń sanitarnych nie odbędzie się tradycyjny koncert na Rynku Staromiejskim, a licytacje przeniosą się do sieci. "Finał z głową" - to hasło 29 finału WOŚP, zebrane pieniądze pomogą laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy.

Dramat Prezydenta Dudy. Górale szykują okrutną zemstę. Felieton wideo Adama Federa, odc. 164.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE