WSTRZĄSAJĄCE słowa prezydenta Jedlińskiego o epidemii koronawirusa w Koszalinie! Jest tak źle?

2020-10-22 13:16 Bogdan Stech
WSTRZĄSAJĄCE słowa prezydenta Jedlińskiego. W Koszalinie może zabraknąć łóżek chorych na COVID
Autor: materiały prasowe WSTRZĄSAJĄCE słowa prezydenta Jedlińskiego. "W Koszalinie może zabraknąć łóżek chorych na COVID"

Koszalin, podobnie jak cała Polska, zmaga się z pandemią koronawirusa. W mieście codziennie przybywa zakażonych. Sytuacja staje się bardzo poważna. Zwiększana jest liczba łóżek dla chorych na COVID-19. Istnieją jednak poważne wątpliwości co do tego, czy miejsc wystarczy dla wszystkich.

Tylko w czwartek, 22 października w Koszalinie przybyło 85 zakażonych koronawirusem  (2 dzieci, 2 młode kobiety, 10 kobiet w średnim wieku, 5 starszych kobiet, 6 młodych mężczyzn, 54 mężczyzn w średnim wieku, 6 starszych mężczyzn). Tymczasem na antenie Twojego Radia prezydent Koszalina Piotr jedliński przyznał, że "sytuacja jest poważna". - W Koszalinie może zabraknąć łóżek szpitalnych do przyjmowania pacjentów chorych na COVID-19 – stwierdził Piotr Jedliński, prezydent Koszalina. W wywiadzie dla Twojego Radia dodał, że w mieście "pojawiają się małe ogniska – kilkuosobowe. Co oznacza, że trudno jest stwierdzić gdzie się zaraziliśmy".

Przyjaciele zginęli pod pociągiem intercity