Wydał 2 złote, zgarnął ćwierć miliona! Farciarzowi z Koszalina drożyzna niestraszna!

i

Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay, SE.pl Wydał 2 złote, zgarnął ćwierć miliona! Farciarzowi z Koszalina drożyzna niestraszna!

To dopiero szczęście!

Wydał 2 złote, zgarnął ćwierć miliona! Farciarzowi z Koszalina drożyzna niestraszna!

2022-09-29 21:30

W trudnych czasach, gdy inflacja szaleje, a ceny rosną, każdy stara się liczyć z wydatkami i maksymalnie je ograniczać. Tego problemu nie ma z pewnością mieszkaniec Koszalina, który postanowił zaufać ślepemu losowi. Inwestycja we własne szczęście okazała się zdecydowanie trafiona! Jak do tego doszło?

Mieszkaniec Koszalina postanowił spróbować swoich sił w grze Kaskada. Za 2 złote kupił los w punkcie Lotto przy ul. Jana Pawła II. Podczas popołudniowego losowania Lotto w poniedziałek, 26 września okazało się, że 12 wylosowanych liczb zgadza się z tymi, które znajdowały się na kuponie. Oznaczało to tylko jedno - główną wygraną w kwocie 250 tysięcy złotych! Co można zrobić z taką sumą? Mimo inflacji, ćwierć miliona złotych to wciąż bardzo duża kwota. Można za nią zaspokoić wszelkie podstawowe potrzeby, opłacić rachunki, zakupić opał na zimę, ale także zapewnić sobie dużo przyjemności - wybrać się na wymarzoną wycieczkę w najbardziej egzotyczne zakątki świata, kupić całkiem dobry samochód, wydać na przyjemności, albo zainwestować na przyszłość. Możliwości jest naprawdę sporo!

Jak grać w Kaskadę?

Kup los za 2 zł i zagraj o 250 000 zł. Każdy los zawiera dwa zestawy niepowtarzalnych kombinacji dwunastu liczb ze zbioru od 1 do 24, gdzie w drugim zestawie występuje pozostałych dwanaście liczb ze zbioru liczb od 1 do 24, które nie znalazły się w pierwszym zestawie. Jeżeli grasz w punkcie Lotto, możesz dodać Super Szansę za 2 zł i zagrać o dodatkowe 2 miliony. Zachowaj los - jest to jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Jeśli grasz online na www.lotto.pl, dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do konta gracza.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Nasi Partnerzy polecają