Wydał grosze, zyskał fortunę! Wyjątkowy szczęściarz z Jarosławca

2021-09-07 13:12
Pieniądze
Autor: Grzegorz Kluczyński

O ogromnym szczęściu może mówić gracz, który postanowił zaufać swojemu szczęściu i wypełnił kupon Mini Lotto w jednym z punktów w Jarosławcu. Wydając tyle, co na kilka bułek w piekarni, niespodziewanie wzbogacił się o prawdziwą fortunę. Okazało się bowiem, że liczby, które zakreślił na kuponie okazały się prawidłowe. Dzięki temu na jego konto wkrótce wpłynie całkiem spora, bo aż sześciocyfrowa suma.

342 130 zł - dokładnie taką kwotę wygrał szczęśliwy gracz, który w sobotę, 4 września 2021 postanowił zagrać w Mini Lotto i wysłał kupon w punkcie przy ul. Nadmorskiej w Jarosławcu. Wylosowane liczby pokrywały się z tymi zaznaczonymi na kuponie, a to oznacza tylko jedno - wysoką wygraną.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Za tę kwotę można już kupić całkiem niezły samochód, wybrać się na wycieczkę dookoła świata, zainwestować, albo po prostu zaszaleć na zakupach. Możliwości są nieograniczone.

Czytaj też: Koszalin: Samochód zmiażdżył człowieka. Horror na parkingu podziemnym

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Czytaj też: Zachodniopomorskie: Dwa pociągi jechały naprzeciw siebie. Prokuratura postawiła zarzuty

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE