Zachodniopomorskie: MASAKRA w zagrodzie. Wilki POŻARŁY kilkanaście zwierząt! [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

2021-03-22 10:14
Wilk
Autor: Alexas_Fotos / CC0 / pixabay.com

Kilkanaście danieli, muflonów i jeleni sika padło ofiarą watahy wilków, która zaatakowała hodowlę w Cieminie pod Bornem Sulinowem. Widok był przerażający, a straty finansowe są ogromne! To już kolejny atak drapieżników w tej okolicy.

Do krwawej jatki doszło w nocy z soboty na niedzielę. Do zagrody hodowlanej, w której trzymane są daniele, muflony i jelenie sika, zakradły się wygłodniałe wilki i zaatakowały bezbronne zwierzęta, które w starciu z drapieżnikami nie miały szans na ucieczkę.

Ofiarą wilków padło kilkanaście sztuk zwierząt. Część stada ocalała. Straty wynoszą około 20 tysięcy złotych.

Zobacz też: Słynny "instrybutor" zostanie UPAMIĘTNIONY w wyjątkowy sposób? ZASKAKUJĄCY pomysł ...

Jak informują myśliwi, w ostatnim czasie wilki zadomowiły się w ostatnim czasie w okolicy Ciemina i raczej nie ma szans, by przeniosły się w inne miejsce, gdyż mają dostęp do łatwego łupu. Ostatnio dochodziło tutaj do kilku ataków na zwierzęta hodowlane, m.in. stado owiec.

Mieszkańcy obawiają się, ze wilki rozzuchwalą się do tego stopnia, że zaczną napadać na ludzi, a myśliwi podkreślają, że jedynym rozwiązaniem jest odstrzał redukcyjny.

Zobacz też: Zachodniopomorskie. Policja patrzy z góry. Teraz nikt się nie ukryje

Czy potrafisz prawidłowo określić płeć zwierząt?

Pytanie 1 z 10
Samica psa to:
Wilk chciał zjeść fotopułapkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE