Zostawiła małe dziecko w wózku na plaży i poszła na kawę. Spacerowicze byli w szoku!

i

Autor: Suprising_Shots / CC0 / pixabay.com ak Zostawiła małe dziecko w wózku na plaży i poszła na kawę. Spacerowicze byli w szoku!

Interweniowała policja

Zostawiła małe dziecko w wózku na plaży i poszła na kawę. Spacerowicze byli w szoku!

2023-01-30 12:00

Do niecodziennej sytuacji doszło na plaży w Kołobrzegu. Turystów spacerujących wzdłuż brzegu Bałtyku nieopodal latarni morskiej zaniepokoił widok wózka dziecięcego, stojącego samotnie nad samą wodą. W środku było dziecko! Na dodatek, do spacerówki była przyczepiona kartka o treści "Proszę nie podchodzić, dziecko śpi". Zaskoczeni i zaniepokojeni przechodnie zaalarmowali policję.

Jak informuje lokalny portal e-kg.pl, incydent miał miejsce w miniony czwartek, 26 stycznia. Przechodniów zaniepokoił pozostawiony bez opieki wózek z małym dzieckiem, stojący tuż przy brzegu morza i kartka z dość enigmatyczną informacją. Zaalarmowani o niecodziennej sytuacji policjanci przyjechali na miejsce w ciągu dosłownie kilku chwil. Zaczęły się poszukiwania matki dziecka.

Jak się okazało, kobieta, która pozostawiła malucha na plaży, znalazła się w oddalonej o około 100 metrów kawiarni, gdzie spokojnie piła kawę. Jej zdaniem nic złego się nie wydarzyło, a dziecko było bezpieczne, gdyż widziała swoje dziecko z okna lokalu.

Funkcjonariuszy nie przekonały te tłumaczenia. Sporządzili notatkę służbową i wniosek do sądu rodzinnego, który oceni sytuację.

Matka dziecka jednak się tym wcale nie przejęła. Jak donosi portal e-kg.pl, po odjeździe policjantów, kobieta wróciła do niedopitej kawy, a dziecko w wózku nadal pozostawało bez opieki na plaży.

Sonda
Czy zdarzyło ci się pozostawić dziecko bez opieki?
Krążkopławy zajmują świnoujską plażę
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany