20-letni Przemysław Szpernoga uciekł z poprawczaka

2021-07-30 7:41
20-letni Przemysław Szpernoga uciekł z poprawczaka. Jest poszukiwany
Autor: KWP Kraków Wychowanek Zakładu Poprawczego w Trzemesznie, 20-letni Przemysław Szpernoga nie wrócił z przepustki do zakładu.

Policja poszukuje 20-letniego Przemysława Szpernogi, który nie wrócił z przepustki do Zakładu Poprawczego w Trzemesznie. Prawdopodobnie przebywa on na terenie województwa małopolskiego. Poszukiwania prowadzą funkcjonariusze z KPP Nowy Targ. Młody mężczyzna posiada znaki szczególne.

Policja poszukuje 20-letniego Przemysława Szpernogi. Mężczyzna jest wychowankiem Zakładu Poprawczego w Trzemesznie, jednak nie wrócił do niego z przepustki. Prawdopodobnie przebywa na terenie województwa małopolskiego. Jego poszukiwania prowadzą funkcjonariusze z KPP Nowy Targ. Przemysław Szpernoga posiada znaki szczególne w postaci tatuaży na ramionach i kolanach. Na lewym przedramieniu ma także bliznę. Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat losów Przemysława Szpernogi powinny skontaktować się z Komenda Powiatową Policji w Nowym Targu pod numerami telefonu: 478 346 400 lub 112. Policja zapewnia anonimowość informatorów. Rysopis poszukiwanego:

  • wzrost 180 cm
  • twarz podłużna
  • postać wysmukła
  • włosy ciemny blond
  • oczy niebieskie
  • znaki szczególne – tatuaż na ramionach i kolanach, blizna na lewym przedramieniu

ZOBACZ: Zaginięcie, którego nie było. Nie uwierzycie, co Ola robiła przed zniknięciem

PRZECZYTAJ: Kraków: Rzucił się na policjanta. Zadał kilkanaście ciosów nożem

Zaginięcie Oli i Michała w Majkowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE