41-latek uderzył byłą partnerkę w głowę. Przyłapała go na przestępstwie

i

Autor: Counselling/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

41-latek uderzył byłą partnerkę w głowę. Przyłapała go na przestępstwie

2022-02-23 12:01

41-letni bydgoszczanin uderzył pięścią w twarz swoją byłą partnerkę, która przyłapała go na popełnieniu przestępstwa. Mężczyzna niepostrzeżenie wszedł do jednego z pokojów w pensjonacie w Kościelisku i zaczął tam buszować. Gdy w pokoju zjawiła się była partnerka złodzieja, ten wymierzył jej cios, a następnie uciekł.

41-latek uderzył byłą partnerkę w głowę. Przyłapała go na przestępstwie

Kilka dni temu w jednym z pensjonatów w Kościelisku (powiat tatrzański) doszło do kradzieży rozbójniczej. 41-letni bydgoszczanin wybrał się na łowy do pokoju zajmowanego przez byłą partnerkę i zabrał stamtąd saszetkę z pieniędzmi. Mężczyzna został jednak przyłapany na gorącym uczynku, przez co doszło do rękoczynów. 41-latek uderzył pięścią w twarz swoją byłą partnerkę, a następnie uciekł. Kobieta zawiadomiła o incydencie policjantów, którzy rozpoczęli poszukiwania przestępcy. Dwa dni później kryminalni dowiedzieli się, gdzie nocuje poszukiwany i zatrzymali go w jednym z pustostanów.

PRZECZYTAJ: Zaskakujący telefon do goprowców. Pomogli rannemu turyście, który był w Alpach

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie doprowadzono go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. W niedzielę (20 lutego) zakopiański sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Najbliższe dwa miesiące 41-latek spędzi za kratami. Za przestępstwo kradzieży rozbójniczej grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ: Ohydne słowa pracownika UJ. Pisał o farszu do pierogów z ludzkich płodów! Uczelnia podjęła decyzję

Sonda
Czy kary za dokonanie rozboju powinny być wyższe?
Uczniowie sądeckiego gastronoma przygotowują pączki i faworki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE