52-latek zginął w pożarze! Tragiczny poranek w Małopolsce

2021-12-05 9:55
52-latek zginął w pożarze! Tragiczny poranek w Małopolsce
Autor: Grzegorz Kluczyński 52-latek zginął w pożarze! Tragiczny poranek w Małopolsce

Dramatyczny poranek w Broszkowicach (pow. oświęcimski) w Małopolsce. Doszło tam do tragicznego w skutkach pożaru. Niestety, nie żyje jedna osoba. Trwa wyjaśnianie okoliczności.

W niedzielę (5 grudnia) po godz. 7:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego przy ulicy Łąkowej w Broszkowicach. - Strażacy, którzy dotarli na miejsce, stwierdzili duże zadymienie. Od osób postronnych dowiedzieli się, że wewnątrz może przebywać mężczyzna - poinformował rzecznik oświęcimskiej straży pożarnej mł. bryg. Zbigniew Jekiełek. Niestety, to była prawda. W jednym z pomieszczeń znaleziono mężczyznę. - Nie dawał oznak życia. Reanimacja nie przyniosła skutku. 52-latek zmarł - dodał. Pożar nie był duży. Obejmował zaledwie część wyposażenia pokoju. Prawdopodobnie jego przyczyną było zaprószenie ognia. Dokładne okoliczności ustalą policjanci i biegli.

Sonda
Czy boisz się pożaru?
Pożar w siłowni w Złotych Tarasach. Wielka ewakuacja całego budynku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE