Bad Boy z Małopolski oczarował jurorów Top Model! Zrobi wielką karierę? [ZDJĘCIA]

2019-09-10 14:48 Amadeusz Calik

Top Model 2019 wystartował! W drugim odcinku na castingach zobaczyliśmy m.in. Jakuba Wronę z Krużlowej Niżnej w powiecie nowosądeckim. 18-latek oczarował Marcina Tyszkę i Joannę Krupę i przeszedł do kolejnego etapu.

Jakub Wrona urodził się w 2000 roku i pochodzi z Krużlowej Niżnej w Małopolsce. Jest tegorocznym maturzystą i absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu. Od października ma natomiast studiować inżynierię biomedyczną na Politechnice Krakowskiej. 

Już od pierwszego wejrzenia wpadł w oko jurorom, a przyczyniła się do tego pewność siebie chłopaka. 

- Lubię jak ktoś na mnie patrzy i widzę, że się uśmiecha, mówi brawo i klaszcze - przyznał Jakub Wrona.

Joanna Krupa była zachwycona spojrzeniem młodzieńca. Ten stwierdził bez skrępowania, że nauczył się tak patrzeć, by uwodzić dziewczyny, których ma... 15 miesięcznie. Później sam jednak przyznał, że to jedynie złudzenie.

- Naprawdę jestem miłym chłopakiem, chociaż wiem, że wyglądam trochę jak taki bad boy, ale to naprawdę jest styl bycia, styl ubierania, a dziewczynom się to podoba - mówił w Top Model TVN.

Wyświetl ten post na Instagramie.
I stay in time, and watch you pass by Post udostępniony przez Kuba Wrona (@iblamejacob_)

Jakuba Wronę zobaczymy w kolejnych odcinkach show. Zmierzy się z innymi uczestnikami w trzecim etapie, który wyłoni 12 modeli i modelek, którzy będą walczyć o główną nagrodę, czyli kontrakt z agencją oraz 100 tysięcy złotych.