Sukces Małopolskiej Policji

i

Autor: www.pixabay.com / cocoparisienne Sukces Małopolskiej Policji

Był poszukiwany listem gończym przez 16 lat. Namierzyła go Małopolska Policja [WIDEO]

2015-07-02 15:30

39-latek był poszukiwany za dotkliwe pobicie. Wpadł w jednej z podkrakowskich miejscowości.

Odszukanie przestępcy nie było łatwe, bo często zmieniał miejsce pobytu. Przez 16 lat był poszukiwany listem gończym. Małopolska Policja znalazła go pod Krakowem, gdzie sprzedawał kurczaki z rożna.

Mężczyzna był zaskoczony zatrzymaniem i próbował przekupić policjanta, oferując mu dziesięć tysięcy złotych. 39 – latek usłyszy zarzut usiłowania wręczenia korzyści majątkowej, a za dawne przestępstwa trafi za kratki.

Zobacz nagranie z zatrzymania:

Sprawa bardzo ciekawa :D. Facet ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości prawie 16 lat. Jak czytałem historię to przypomniał mi się film "Złap mnie jeśli potrafisz" - ( pewnie większość z was oglądała a jeśli nie to szczerze polecam ;) ). Nasz przestępca wpadł w troszeczkę mniej spektakularny sposób...w budce pod Krakowem sprzedawał kurczaki z rożna. Przeczytajcie zresztą sami :)Żmudna praca Policjantów z I Komisariatu Policji w Krakowie przyniosła oczekiwane efekty. Policjanci namierzyli, gdzie poszukiwany listem gończym przez 16 lat może się znajdować. Poszukiwany był za – za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowie. Odszukanie i zatrzymanie nie było łatwe, bowiem mężczyzna często zmieniał miejsce pobytu. Wpadł w jednej z podkrakowskich miejscowości, gdzie sprzedawał kurczaki z różna. 39-latek był tak zaskoczony, że próbował jeszcze przekonać policjantów, aby go wypuścili. Za pomoc w w uniknięciu zatrzymania proponował 10 tysięcy złotych. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszy zarzuty usiłowania wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi Policji i trafi za kratki by odbyć dawną kare za pobicie.Posted by Małopolska Policja on 1 lipca 2015