Dantejskie sceny w Krakowie. W łazience policja znalazła zakrwawione ciało mężczyzny

i

Autor: shutterstock, ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Co tam się wydarzyło?

Dantejskie sceny w Krakowie. W łazience policja znalazła zakrwawione ciało mężczyzny

W łazience budynku wielorodzinnego policjanci znaleźli ciało zakrwawionego mężczyzny. W mieszkaniu były jeszcze dwie osoby w dodatku kompletnie pijane. To co się wydarzyło na osiedlu Uroczym, jest zaskakujące.

Zakrwawione ciało w łazience. Szokujące sceny na krakowskim osiedlu

Dantejskie sceny rozegrały się na osiedlu Uroczym w Krakowie. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zakrwawionych zwłokach, które miały się znajdować w łazience jednego z mieszkań. Policjanci pojechali pod wskazany adres, na miejscu w mieszkaniu była 32-letnia właścicielka mieszkania, a także 36-letni mężczyzna, który wezwał policję.

Jak podaje RMF24.pl, oboje byli pod wpływem alkoholu, a także notowani. W łazience mieszkania znajdowało się zakrwawione ciało mężczyzny w pozycji klęczącej. 28-latek miał ranę ciętą na lewym uchu.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 36-letni mężczyzna od kilku godzin próbował wezwać karetkę do zakrwawionego mężczyzny. Dyspozytor jednak odmówił przyjazdu karetki, tłumacząc, że mężczyzna powinien udać się samodzielnie na szpitalny oddział ratunkowy.

Jak wynika z policyjnych ustaleń w nocy w mieszkaniu miało być słuchać odgłosy awantury. Sprawę śmierci 28-letniego mężczyzny.

Dramatyczna akcja ratunkowa w Płocku. Policjant uratował tonącego 31-latka
Sonda
Jak często pijesz alkohol?