Darmowa siłownia w Krakowie! Pasażerowie musieli pchać tramwaj! [ZDJĘCIA]

2019-04-15 15:11

Idzie wiosna - czas więc popracować nad formą! Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie postanowiło zadbać o formę mężczyzn i zapewniło darmową siłownię na ulicy Zwierzynieckiej. Pasażerowie musieli bowiem... pchać tramwaj!

Jak wynika z naszych informacji, tramwaj zatrzymał się na tak zwanym izolatorze (miejsce w sieci trakcyjnej, które nie przewodzi prądu elektrycznego - przyp. red.). W związku z tym konieczne okazało się przepchanie tramwaju o kilka centymetrów, by mógł on jechać dalej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: Darmowa siłownia w Krakowie! Pasażerowie musieli pchać tramwaj!

Ruch był zatrzymany dosłownie przez chwilę, bowiem pasażerowie ruszyli na pomoc i pomogli motorniczemu w opałach. Jedynka bezpiecznie udała się do pętli Wzgórza Krzesławickie, a panowie mogli poćwiczyć formę przed nadchodzącą wiosną. 

Pedofile i gwałciciele z Małopolski. Oni dopuścili się okrutnych przestępstw i gwałcili dzieci

To nie pierwsza sytuacja, gdy pasażerowie pchali tramwaj. Do podobnych dochodziło już między innymi w 2016 roku, gdy panowie byli zmuszeni przepychać wagony na rondzie Mogilskim i Placu Centralnym.

Zobacz koniecznie: 

>>> Dramatyczna akcja krakowskich policjantów w Płaszowie

>>> Kałojan, Ruhan i Bożętyna... Fantazja rodziców nie zna granic - oto najdziwniejsze imiona!

>>> "Oglądałeś porno? Mamy Twoje nagranie!" Uwaga na fałszywe wiadomości!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE