"Dom jak z bajki". Tak mieszka była premier Beata Szydło! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

2019-04-04 19:01

Beata Szydło to jedna z najbardziej znanych i wpływowych kobiet w polityce. Po wygranych przez Prawo i Sprawiedliwość wyborach w 2015 roku była pierwszą premier polskiego rządu. Sprawdziliśmy jak mieszka ta znana Małopolanka!

Black Friday 2019. Tej promocji nie możesz przegapić!

Jak mieszka była premier Beata Szydło? Już na pierwszy rzut oka widać, że była premier bardzo lubi porządek i ład. Świadczy o tym posesja, na której stoi dom Szydło. Wokół budynku jest wiele zieleni, równi przycięte krzewy, posadzone rzędami tuje, wszędzie jest elegancko - informuje se.pl.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Tak mieszka była premier Beata Szydło!

Dziennikarze portalu odwiedzili byłą premier jeszcze przed wyborami w 2015 roku. Beata Szydło mieszka w Przecieszynie w powiecie oświęcimskim w województwie małopolskim. Jej dom należy do skromnych - nie jest to pałac w stylu byłego ukraińskiego prezydenta Wiktora Janukowycza. 

Zobacz też >>> Wisła Kraków - Piast Gliwice. Mamy dla Was bilety! [Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online]

Skromnie urządzona weranda, mnóstwo kwiatów i zadbany ogródek - te rzeczy cechują piękną posiadłość Szydło. To co sprawia, że dom wygląda jak w bajce - to jego kolor, bowiem ściany okraszono niebieską farbą. Zobaczcie w naszej galerii jak mieszka Beata Szydło!

Zobacz koniecznie:

>>> Szokujące odkrycie w Małopolsce! Znaleziono mnóstwo ludzkich szczątków [ZDJĘCIA]

>>> Tak się bawią Anglicy w Krakowie. Nadzy wozili się dorożką dookoła rynku [ZDJĘCIA]

>>> Wielkie serce Błaszczykowskiego. Pomógł spełnić marzenie niepełnosprawnej Antosi [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE