Co się stało z dziewczyną?

Dramatyczny apel ws. 21-letniej Julii! Jej koleżanka nic nie wie o rzekomym spotkaniu

2023-07-13 11:26

Zaginęła 21-letnia Julia Kopeć z Krakowa. Dziewczyna wyszła z domu 9 lipca, mówiąc mamie, że umówiła się z koleżanką, z którą miały się wybrać do parku Jordana i na Rynek Główny, ale dziewczyna powiedziała, że nic o tym nie wie. Od tamtej pory jej telefon pozostaje nieaktywny, a poszukiwania za zaginioną mieszkanką Krakowa wszczęła już tamtejsza policja.

Zaginęła Julia Kopeć z Krakowa. 21-latka miała się spotkać z koleżanką, ale ona nic nie wie

Policja w Krakowie poszukuje Julii Kopeć, 21-latki, która zaginęła 9 lipca. Ok. godz. 12 wyszła z domu i powiedziała swojej mamie, że idzie na spotkanie z koleżanką. Najpierw miały wybrać się m.in. do parku Jordana i na Rynek Główny, a resztę czasu spędzić u niej. Dziewczyna powiedziała jednak, że nic nie wie, jakoby miała się w ogóle spotkać z Julią. Jeszcze tego samego dnia, o godz. 12.40, 21-latka rozmawiała ze swoją mamą, ale od tamtej pory jej telefon jest nieaktywny. O zaginięciu dziewczyny została poinformowana policja, która wszczęła poszukiwania. Do publicznej wiadomości podano rysopis mieszkanki Krakowa:

  • wzrost: 162 cm;
  • budowa ciała: szczupła;
  • oczy: niebieskie;
  • włosy: ciemny blond, kręcone, do ramion.

Jak była ubrana zaginiona?

Jak informuje Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska, w dniu zaginięcia Julia była ubrana w czarną koszulkę z krótkim rękawkiem, z białym napisem „Hugo Boss”, jasnoniebieskie, jeansowe szorty i białe sportowe buty marki Puma. Miała przy sobie czarną torebkę. To nie wszystko, bo jest również informacja, że życie i zdrowie 21-latki może być zagrożone, a mieszkanka Krakowa może w dodatku potrzebować pomocy medycznej.

- Jeśli ktokolwiek z Państwa posiada informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z VI Komisariatem Policji w Krakowie pod numerem telefonu 47 83 52 917 lub numerem alarmowym 112 - apeluje policja w Krakowie.

Informacje w tej sprawie można również Stowarzyszeniu Zaginieni Cała Polska, poprzez wiadomość prywatną na Facebooku lub e-mail [email protected].

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałeś/aś się w poszukiwania zaginionej osoby?
Na czerwonym świetle przez trzypasmową ulicę. Piesi igrali ze śmiercią, bo spieszyli się „załatwić sprawy urzędowe”
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany