Zainwestował drobniaki, a zgarnął dużą sumę. Główna wygrana Lotto w Krakowie

i

Autor: Super Express, Shutterstock zdjęcie ilustracyjne

Rozbił bank

Duża wygrana Lotto w Małopolsce. Kaskada przyniosła mu ćwierć miliona złotych

2023-09-08 20:26

W Małopolsce padła duża wygrana w Lotto. W miejscowości Osieczany (powiat myślenicki) został wysłany kupon Kaskady, który przyniósł właścicielowi ćwierć miliona złotych. To najwyższa wygrana możliwa do zgarnięcia w Kaskadzie. Taka kwota wpływa na konto gracza, jeśli trafi on 12 wylosowanych liczb. Pojedynczy los Kaskady kosztuje zaledwie 2 zł.

Duża wygrana Lotto w Małopolsce. Kaskada przyniosła mu ćwierć miliona złotych

W Osieczanach (powiat myślenicki) padła wysoka wygrana Lotto. To właśnie w tej miejscowości został zakupiony kupon Kaskady, który zawierał 12 liczb wylosowanych następnie przez maszynę w Studiu Lotto. Losowanie odbyło się w czwartek, 7 września, a wylosowane numery to: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 19, 21, 22. Farciarz zgarnął 250 tysięcy złotych, czyli najwyższą kwotę możliwą do wygrania w Kaskadzie. Pojedynczy los w tej grze kosztuje 2 zł. Losowania Kaskady odbywają się dwukrotnie każdego dnia tygodnia: o godz. 14.00 i 22.00.

Rekordowe wygrane Lotto w Małopolsce

Najwyższą wygraną w Lotto pozostaje osiągnięcie gracza z podtarnowskiego Skrzyszowa, który w 2017 roku rozbił kumulację wartą prawie 37 milionów złotych. Rekordowa szóstka trafiona w Skrzyszowie nie jest jedyną wygraną przekraczającą 30 milionów złotych w powiecie tarnowskim. 31 maja 2016 roku w Żabnie gracz trafił 30 588 372,20 zł. 

Sonda
Czy gracie w Lotto?
Ciężarówka, resorki i misie na grobie malutkiego Jeremiaszka, który zadławił się winogronem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany