To do dziś REKORDOWA SZÓSTKA w Lotto. Szczęśliwiec wygrał ponad 36 mln zł. Sprawdź zwycięskie liczby

2021-03-16 8:00
To do dziś REKORDOWA SZÓSTKA w Lotto. Szczęśliwiec wygrał ponad 36 mln zł. Sprawdź zwycięskie liczby
Autor: Mat. prasowe Lotto

To się nazywa mieć szczęście! Dokładnie cztery lata temu w Skrzyszowie pod Tarnowem padła najwyższa w historii Polski szóstka w Lotto. Szczęśliwiec był jedyną tego dnia osobą, która poprawnie skreśliła sześć liczb, stąd wygraną nie musiał się z nikim dzielić. 16 marca 2017 roku rozbita została narastająca przez prawie 30 dni kumulacja. Sprawdź, które liczby trzeba było skreślić, żeby zdobyć ponad 36 milionów złotych.

Rekordowa szóstka w Lotto padła w Skrzyszowie

Rekordowa szóstka w Lotto w Polsce padła równo cztery lata temu - 16 marca 2017 roku. Wówczas została rozbita kumulacja narastająca od prawie miesiąca, a że szczęśliwiec był jedyną tego dnia osobą, która poprawnie wskazała sześć wylosowanych liczb, to cała wygrana wynosząca 36 726 210,20 zł przypadła jemu. Gracz postanowił pozostać anonimowy, wiadomo natomiast, że zwycięski kupon został przez niego wysłany w delikatesach w Skrzyszowie. Zwycięskie liczby to: 9, 10, 25, 35, 44, 45. Gracz zdecydował się zaufać losowi i zagrał metodą na chybił trafił. Tego dnia wysłał kilka kuponów Lotto, a jeden z nich przyniósł mu fortunę. 

PRZECZYTAJ: DWA MANDATY w przeciągu kilku minut! Posypały się kary dla piratów drogowych. 31 zatrzymanych kierowców

Co ciekawe, rekordowa szóstka trafiona w Skrzyszowie nie jest jedyną przekraczającą 30 milionów złotych wygraną w powiecie tarnowskim. 31 maja 2016 roku w Żabnie gracz trafił 30 588 372,20 zł. To piąta pod względem wysokości wygrana w Lotto w Polsce. Lista dziesięciu najwyższych wygranych w Lotto w naszym kraju znajduje się w poniższej galerii. A już dzisiaj (16 marca) o godz. 21.50 odbędzie się kolejne losowanie Lotto. Na gracza, który poprawnie wytypuje 6 z 49 liczb czeka 14 milionów złotych.

ZOBACZ: To cud, że kierowca przeżył ten wypadek! KOSZMARNE dachowanie w Starym Sączu [ZDJĘCIA]

Rozpoczęcie procesu małżeństwa z Rudy Śląskiej, oskarżonego w sprawie śmierci ich miesięcznego syna Wiktora