Małopolska: Leciwy 79-latek zażył VIAGRĘ. Nie przeżył

i

Autor: PublicDomainPictures, pixabay.com

Emeryt przedawkował środek na erekcję? Dramat w pensjonacie na Podhalu

2019-07-24 10:09

Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się nikt. Policja z Nowego Targu wyjaśnia okoliczności śmierci 79-latka, który zmarł w jednym z pensjonatów w Niedzicy. Jak nieoficjalnie ustalono, mężczyzna zażył środek na erekcję i dostał ataku serca, w wyniku czego poniósł śmierć.

W poniedziałek w jednym z pensjonatów w Niedzicy doszło do śmierci mężczyzny w wieku około 80 lat - potwierdza Dorota Garbacz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. Mężczyzna został znaleziony w łazience. Według relacji osób, które jako pierwsze były na miejscu zdarzenia, przy ofierze znaleziono opakowanie... środku na erekcję - poinformowała Gazeta Krakowska.

Ta wyspa nazywana jest wyspą EROTYKI. Zgadłbyś, że chodzi o to miejsce?

Co Ty wiesz o seksie?
Autor:

Staruszek przyjechał do ośrodka z dużo młodszą od siebie kobietą. Według ustaleń GK mężczyzna najprawdopodobniej zbyt często wspomagał się lekami na potencję, co mogło doprowadzić do ataku serca i ostatecznego zgonu.

Dokładną przyczynę śmierci mężczyzny wyjaśni sekcja zwłok. Wtedy okaże się, czy mężczyzna rzeczywiście zmarł wskutek przedawkowania środków na erekcję. Jak przekazała Dorota Garbacz z nowotarskiej policji - wyniki sekcji nie są jeszcze znane. 

W tym mieście uprawiają najwięcej seksu! Zaskoczeni?

IMPONUJĄCE radiowozy polskiej policji
Autor: