FEKALNY wandal znów zaatakował. Tym razem ofiarą padł bankomat w Krakowie

2020-02-21 14:36
FEKALNY wandal znów zaatakował. Tym razem ofiarą padł bankomat w Krakowie
Autor: AC

Kolejne obrzydliwe odkrycie w Krakowie. Mieszkanka miasta zauważyła zabrudzony bankomat w pobliżu Muzeum Narodowego i przesłała zdjęcie do jednej z lokalnych redakcji. Czy to kolejna odsłona fekalnego wandala, który grasuje po stolicy Małopolski i brudzi urządzenia? Tego jeszcze nie wiadomo.

Informację o zabrudzonym bankomacie potwierdza w rozmowie z Super Expressem Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska.

- Zgłoszenie o zabrudzonym bankomacie w Krakowie otrzymaliśmy 20 lutego, jeszcze tego samego dnia urządzenie zostało wyczyszczone. Nie odnotowaliśmy więcej zgłoszeń dotyczących podobnych aktów wandalizmu - przekazuje.

Jednocześnie zaznacza, że wszystkie bankomaty i wpłato-bankomaty Euronet objęte są monitoringiem oraz szeregiem zabezpieczeń, które mają zapewnić klientom komfortowe i bezpieczne korzystanie z usług.

- Naszych Klientów prosimy, by jeśli zaobserwują jakiekolwiek ślady wandalizmu, zgłaszali ten fakt za pośrednictwem naszej infolinii. Jakiekolwiek sygnały dotyczące aktów wandalizmu lub świadczące o możliwości popełnienia przestępstwa są natychmiastowo przekazywane do specjalnych grup interwencyjnych - dodała Miziołek.

Przypomnijmy, że w Krakowie trwają poszukiwania wandala lub wandali, którzy brudzą fekaliami różne urządzenia. Zaczęło się od przycisków do wzbudzania sygnalizacji świetlnej, następnie ofiarą procederu padło około dwadzieścia automatów biletowych. Piotr Szpiech z Komendy Miejskiej Policji podkreśla, że trwają działania mające na celu ustalenie sprawców.

Nadbudówka oszpeciła zabytkową kamienicę
AC
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE