Groza w Olkuszu. Samochód WYLĄDOWAŁ na innym aucie! Kierowca był PIJANY? [ZDJĘCIA]

2020-02-21 11:45 AC

To cud, że wszyscy wyszli z tego zdarzenia bez obrażeń. W piątek, 21 lutego w godzinach porannych na ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu zderzyły się dwa samochody osobowe. Reporter Super Expressu ustalił, że jeden z kierowców został zatrzymany, bowiem był pod wpływem alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce w piątek, 21 lutego po godzinie 5 rano. Na ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w centrum Olkusza doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden z nich najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem nadjeżdżającym z przeciwka.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, a kierowcy opuścili samochody o własnych siłach. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Jak ustalił reporter Super Expressu, po zdarzeniu jedna osoba została zatrzymana i osadzona w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

- Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu, dlatego został zatrzymany. Zostanie on przesłuchany po wytrzeźwieniu - poinformowała w rozmowie z SE Katarzyna Matras, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

Dodała też, że drugiemu kierującemu pobrano krew na zawartość alkoholu, ale wyniki badań nie są znane. Niewykluczone, że obaj kierujący byli pijani. Z uwagi na dobro śledztwa, mundurowi nie udzielają więcej informacji w tej sprawie.

Kraków: Jesteś świadkiem wypadku?
Autor:
Policjant na piechotę złapał motorowerzystę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.