Groza w Olkuszu. Samochód WYLĄDOWAŁ na innym aucie! Kierowca był PIJANY? [ZDJĘCIA]

2020-02-21 11:45

To cud, że wszyscy wyszli z tego zdarzenia bez obrażeń. W piątek, 21 lutego w godzinach porannych na ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu zderzyły się dwa samochody osobowe. Reporter Super Expressu ustalił, że jeden z kierowców został zatrzymany, bowiem był pod wpływem alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce w piątek, 21 lutego po godzinie 5 rano. Na ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w centrum Olkusza doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden z nich najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem nadjeżdżającym z przeciwka.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, a kierowcy opuścili samochody o własnych siłach. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Jak ustalił reporter Super Expressu, po zdarzeniu jedna osoba została zatrzymana i osadzona w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

- Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu, dlatego został zatrzymany. Zostanie on przesłuchany po wytrzeźwieniu - poinformowała w rozmowie z SE Katarzyna Matras, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

Dodała też, że drugiemu kierującemu pobrano krew na zawartość alkoholu, ale wyniki badań nie są znane. Niewykluczone, że obaj kierujący byli pijani. Z uwagi na dobro śledztwa, mundurowi nie udzielają więcej informacji w tej sprawie.

Kraków: Jesteś świadkiem wypadku?
Autor:
Policjant na piechotę złapał motorowerzystę
AC
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE