Rzucił kamieniem przez okno, ROZWALIŁ głowę kobiecie! SZALENIEC grasuje w Małopolsce

2020-02-21 11:09 AC
Rzucił kamieniem przez okno, ROZWALIŁ głowę kobiecie! SZALENIEC grasuje w Małopolsce
Autor: Facebook

Szokujące zdarzenie w Makowie Podhalańskim w Małopolsce. W godzinach nocnych w środę, 19 lutego nieznany sprawca rzucił kamieniem w otwarte okno domu. Ten miał trafić prosto w głowę młodej kobiety, która z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Do szczegółów sprawy jako pierwszy dotarł reporter Super Expressu.

Zdarzenie miało mieć miejsce w środę, 19 lutego około godziny pierwszej w nocy. Jego dokładny opis został zamieszczony przez męża poszkodowanej na jednej ze stron w portalu społecznościowym. Według jego relacji, nieznany sprawca rzucił kamieniem w otwarte okno, a ten trafił w głowę kobiety.

Zobacz też >>> Masturbacja w autobusie w Krakowie. Pasażerka nie wytrzymała

- Jakim trzeba być pierd****** bezmózgiem! Trafiłeś moją żonę w głowę, co by było gdyby dostało moje dziecko, zabiłbyś je debilu!!! - napisał mężczyzna.

Incydent miał mieć miejsce w Makowie Podhalańskim na ulicy Za Wodą. Mąż kobiety zabrał się za poszukiwania potencjalnego sprawcy i zaapelował o udostępnianie wpisu. W związku ze sprawą skontaktowaliśmy się z Komendą Powiatową Policji w Suchej Beskidzkiej, która potwierdziła w rozmowie z Super Expressem, że takie wydarzenie miało miejsce.

- W tej sprawie nie otrzymaliśmy oficjalnego zgłoszenia, dlatego policja nie interweniowała bezpośrednio po zdarzeniu. Mimo tego policjanci udali się do miejsca zamieszkania małżeństwa w czwartek, 20 lutego - informuje asp. sztab. Wojciech Copija, rzecznik prasowy suskiej komendy.

I dodaje, że obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności sprawdzające. Sprawa jest rozpatrywana pod kątem artykułu 160 kodeksu karnego, tj. narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Jak ustalił reporter SE, do tej chwili nikt nie został zatrzymany. Potencjalnemu sprawcy lub sprawcom zdarzenia grozi kara więzienia do lat 3.

Czytaj też >>> Wielka akcja policji w Wieliczce. Kilka osób zatrzymanych. Co się stało?

Niezapomniani - ofiary wypadków samochodowych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.