Hokej: GKS Katowice - Comarch Cracovia na żywo. Transmisja TV, stream online

Autor: brak danych Hokej: GKS Katowice - Comarch Cracovia na żywo. Transmisja TV, stream online

Hokeiści Comarch Cracovii przerwali złą passę

2019-11-04 13:52

Comarch Cracovia wygrała, we własnej hali, po rzutach karnych z Energą Toruń 4:3. To pierwsze zwycięstwo Pasów w tym sezonie w doliczonym czasie gry. Dotychczas Cracovia w tym sezonie przegrała wszystkie z czterech rozegranych dogrywek i trzech serii rzutów karnych.

Jeszcze na osiem minut przed końcem regulaminowego czasu spotkania Pasy przegrywały 0:3. Zawodnicy z Krakowa dobrze wykorzystali grę w przewadze i po szaleńczym pościgu odrobili stratę na 33 sekundy przed końcem meczu.

Bohaterem Pasów został Robert Kowalówka. Rezerwowy bramkarz pojawił się na tafli dopiero w trakcie dogrywki, gdy Miroslav Kopřiva zaatakował głową zawodnika gości i musiał opuścić lodowisko. Brak rozgrzewki nie przeszkodził rezerwowemu bramkarzowi w obronieniu czterech rzutów karnych.

Mimo wygranej hokeiści Comarch Cracovii zajmują w tabeli Polskiej Hokej Ligii dalekie 8 miejsce.