Jubileusz Wisły Kraków. Majdan kibicował na trybunach

2021-08-05 15:05
Wisła świętowała jubileusz. R. Majdan pojawił się na meczu z Napoli
Autor: Daniel Szura Radosław Majdan nie przepuścił okazji do spotkania z kolegami z boiska. Od lewej: Marcin Wasilewski, Radosław Sobolewski i Radosław Majdan.

W środę (4 sierpnia) Wisła Kraków świętowała jubileusz 115-lecia istnienia. Z tej okazji trzynastokrotny mistrz Polski rozegrał mecz towarzyski z SSC Napoli. Na boisku lepsi okazali się Włosi, którzy zwyciężyli 2-1. Na trybunach stadionu przy ul. Reymonta pojawiło się wiele znanych postaci, w tym Radosław Majdan, który w latach 2004-06 reprezentował zespół Białej Gwiazdy.

Wczorajszy (4 sierpnia) mecz towarzyski z SSC Napoli był punktem kulminacyjnym obchodów 115-lecia istnienia Wisły Kraków. Z tej okazji na stadionie przy ulicy Reymonta zorganizowano prawdziwą fetę. W trakcie imprezy klub zaprezentował wszystkie swoje sekcje. W przemarszu wzięli między innymi udział piłkarze, piłkarki, koszykarki, judocy czy pływacy. Zgromadzeni na trybunach kibice nagrodzili ich gromkimi brawami. Obiekt, na którym zawodnicy Adriana Guli rozgrywają swoje mecze nie był wypełniony po brzegi tylko z powodu pandemii koronawirusa, wymuszającej ograniczenie liczebności widowni. Wśród widzów meczu znaleźli się też zawodnicy, którzy w przeszłości reprezentowali barwy Białej Gwiazdy. Okazji do spotkania z kolegami z murawy nie przepuścił Radosław Majdan. Piłkarscy kibice świetnie pamiętają, że w latach 2004-06 strzegł on bramki Wisły Kraków. Niestety mecz jubileuszowy zakończył się zwycięstwem gości. Co prawda, Wisła już w szóstej minucie objęła prowadzenie po golu Felicio Brown-Forbesa, jednak zawodnicy Luciano Spallettiego odpowiedzieli trafieniami Matteo Politano oraz Zinedine'a Machacha i ostateczni wygrali 2-1. Galeria zdjęć z wczorajszego jubileuszu znajduje się poniżej. 

PRZECZYTAJ: Małopolsce grozi powódź. Wojewoda zwołał sztab kryzysowy

ZOBACZ: B. Nowak o szczepieniach w szkołach. "To doprowadzi do wojny"

Sonda
Czy interesujesz się piłką nożną?
Wojciech Nowicki po zdobyciu olimpijskiego złota
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE