Klęknął nago na środku ulicy i zaczął się schylać. Szok w Nowym Targu

i

Autor: pixabay.com Klęknął nago na środku ulicy i zaczął się schylać. Szok w Nowym Targu - zdj. ilustracyjne

Klęknął nago na środku ulicy i zaczął się schylać. Szok w Nowym Targu

2022-03-20 11:23

To się nie mieści w głowie! W sobotę (19 marca) w Nowym Targu doszło do przedziwnego incydentu. Jak informuje Gazeta Krakowska, po ulicach miasta biegał... goły mężczyzna. Tego, co później zrobił, nikt nie mógł przewidzieć! Niczym nieskrępowany golas w pewnym momencie klęknął na środku dwupasmowej drogi. Mieszkańcy byli w szoku!

Klęknął nago na środku ulicy i zaczął się schylać. Szok w Nowym Targu

Do niecodziennej sytuacji doszło w sobotę (18 marca) około godziny 14. Według ustaleń "Gazety Krakowskie", mężczyzna najpierw biegał po ulicy Szaflarskiej między samochodami stojącymi na światłach. Nikt się nie spodziewał, że postanowi zdjąć spodnie, buty i... bieliznę.

Zobacz: Kraków: Zupełnie NAGI mężczyzna zaczepiał kobiety i dzieci w Podgórzu!

Jak informuje gazeta, w pewnym momencie mężczyzna wbiegł na dwupasmowe Aleje 1000-lecia i uklęknął na środku drogi blokując ruch. Wtedy pojawiła się policja, która zatrzymała golasa. Na razie nie wiadomo, co kierowało zatrzymanym.

Golas biegał po Nowym Targu. Jak może go spotkać kara?

Obnażanie się w miejscach publicznych jest wykroczeniem karalnym. Na osobę, która zachowuje się nieobyczajnie, mogą być nałożone mandaty karne zgodnie z art. 140 oraz art. 141 Kodeksu Wykroczeń.

Sonda
Czy kara dla mężczyzny jest sprawiedliwa?
Kraków. Ściągali golasa z balkonu przy ulicy Poznańskiej. Nietypowa interwencja strażaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE