Kobiety poparzone rosołem. Dramat w restauracji na Krupówkach

2021-08-04 10:47
Kobiety poparzone rosołem. Dramat w restauracji na Krupówkach
Autor: Free-Photos/cc0/pixabay Poparzone rosołem kobiety odniosły poważne obrażenia. Musiały trafić do szpitala.

Dwie kobiety pracujące w jednej z restauracji na Krupówkach zostały poparzone rosołem. Jak informuje portal 112malopolska.pl, obie odniosły na tyle poważne obrażenia, że trafiły do szpitali. Jedna z nich została przetransportowana do Krakowa, a druga znajduje się pod opieką medyków z Zakopanego. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.

Dramat na Podhalu! Dwie kobiety poważnie ucierpiały podczas wypadku, do którego doszło wczoraj (3 sierpnia) na zakopiańskich Krupówkach. Jak informuje portal 112malopolska.pl, obie pracowały w jednej z restauracji i zostały poparzone wrzącym rosołem. Jedna z nich została przetransportowana śmigłowcem ratowniczym do szpitala w Krakowie, natomiast druga trafiła do szpitala w Zakopanem. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku oraz sprawdza, czy w restauracji były przestrzegane przepisy BHP. O zdarzeniu została również poinformowana Państwowa Inspekcja Pracy. Obecnie nie jest jeszcze znana przyczyna, z powodu której wrzący rosół wylał się na kobiety, powodując ich poparzenie. 

PRZECZYTAJ: Kraków: Półnagi nastolatek spał pod Teatrem Bagatela

ZOBACZ: Miechów: Chcieli mieć lepszy zasięg. Czekają ich spore problemy

W Odrze znaleziono zwłoki mężczyzny.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE