Kraków: Półnagi nastolatek spał pod Teatrem Bagatela

2021-08-04 7:24
Kraków: Półnagi nastolatek spał pod Teatrem Bagatela
Autor: Straż Miejska Miasta Krakowa Niedyspozycja nastolatka była spowodowana nadużyciem alkoholu.

Straż miejska w Krakowie interweniowała w sprawie półnagiego nastolatka śpiącego pod Teatrem Bagatela. Okazało się, że młodzieniec, który zapomniał o ubraniu spodni nie ma skończonych 18 lat i jest cudzoziemcem. Powodem jego niedyspozycji było nadużycie alkoholu.

Wczoraj (3 sierpnia) około godz. 6.00 rano krakowska straż miejska otrzymała osobliwe zgłoszenie. W samym centrum miasta, niedaleko Teatru Bagatela leżał młody, niekompletnie ubrany mężczyzna. Nastolatek, który jak się okazało nie ma nawet skończonych 18 lat i jest cudzoziemcem spał na zieleńcu, nie mając na sobie spodni. Strażnicy szybko zorientowali się, co jest przyczyną niedyspozycji młodzieńca. Wystarczyło, że do niego podeszli i od razu wyczuli charakterystyczną woń alkoholu. Po obudzeniu nastolatek nie był w stanie ustać na nogach, ani w logiczny sposób kontaktować się z otoczeniem. W związku z tym został przewieziony do Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień. Strażnicy powiadomili również o sprawie policję.  

PRZECZYTAJ: Miechów: Chcieli mieć lepszy zasięg. Czekają ich spore problemy

ZOBACZ: Chciał seksu z 14-latką. Pedofil zatrzymany pod Bochnią

Rozbój w sklepie. Sprawca pijany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE