Koszmarne sceny na torach w Krakowie. Pociąg śmiertelnie potrącił 22-letnią kobietę!

2021-05-12 9:31 Bartosz Wojsa
Koszmarne sceny na torach w Krakowie. Pociąg śmiertelnie potrącił 22-letnią kobietę!
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Koszmarne sceny na torach w Krakowie. Pociąg śmiertelnie potrącił 22-letnią kobietę!

W Krakowie doszło do koszmarnego wypadku na torach. Pociąg relacji Tarnów-Kraków śmiertelnie potrącił 22-letnią kobietę. Jak do tego doszło? Znamy wstępne ustalenia. Szczegółowe okoliczności zdarzenia zbada teraz policja pod nadzorem prokuratury.

W niedzielę, 9 maja, pociąg relacji Tarnów-Kraków śmiertelnie potrącił 22-letnią kobietę. Do zdarzenia doszło na trasie między stacjami Kraków Płaszów – Kraków Zabłocie. Nie wiadomo, jak dokładnie doszło do wypadku - szczegóły bada policja pod nadzorem prokuratury. Kobiety niestety nie udało się uratować. W miejscu tragedii na jakiś czas wstrzymano ruch, a pociągi były kierowane drogą okrężną przez Kraków-Bonarka. Służby apelują o ostrożność podczas poruszania się w okolicach torów. 

4-letnia Iza zginęła pod kołami ładowarki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE